tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 70 Sayfa bulundu
    TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Tarkan'a nasıl hayran oldunuz...

1994 yılıydı. Tarkan daha Aacayipsin albümünü çıkarmamıştı. Bir gün Tv de bir programa rastladım. Trt veya Star Tv'ydi. Programı Aydan Şener sunuyordu. Tarkan'ı anlatan bir programdı. Sokakta rastladıkları insanlara Tarkan'ı soruyorlardı. Kızın biri "cüzdanımda resmini taşıyorum" dedi ve cüzdanını çıkarıp gösterdi.

Sonra Aydan Şener ve Tarkan bir restorana gittiler. Tarkan'ın saçı uzundu ve toplamıştı. Yemek masasında kanun, ud, darbuka çalıp Türk Sanat Müziği söyleyen çalgıcılarda vardı. Aydan Şener ve Tarkan bir süre sohbet edip Birlikte TSM söylediler.

İşte bu programda birden fanatiği oldum. Bundan öncesini, Yılbaşında TV programına çıktığını felan hiç hatırlamıyorum ben. Sanki Allah gösterdi bana orda Tarkan'ı.

:36_1_41:
    İyiki de göstermiş. :s429lj5cs:

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Aslında ben tarihi bilmiorum ilk albümündeydi daha. Birgün akçayda ki yazlıkta otururken arkadaşlarla balkonda kağıt oynuyorduk iyi ki de balkona çıkmışız çünkü Tarkan Altınoluk'ta konser vermek için gelmiş ve ne alakaysa Akçay'a gelmişti o ana kadar ona bi ilgim yoktu ama taakii arkadaşım tarkkaannnn!!! diye bağırıp ona koşana kadar o anda güneş gözlüğünü öyle bi çıkarıp bakti ki işte ben o anda..... O günden beri onun hayranıyım ve bununla her zaman gurur duydum onu herşekilde sonuna kadar savunmaya ve arkasında durmaya devam edeceğim.Ben onun insanlığına hayranım birdaha onun gibi bi MEGASTAR gelmez :36_3_15:

Yasaklı Khaos will become famous soon enough Khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    96 da basladim ben
    ama o zamanlar albüm alayim falan yoktu bende
    küçügüz tabi daha:)
    ilk ölürüm sana albümünü aldim sonra arsiv yapmaya basladim
    a acayipsin albümünü ve yine sensizi 97 sonunda dogru aldim
    sonrasi geldi zaten...

EmiLy
    Misafir
    benim hepinizden geç başladı sanırım :(
    2002 yılıydı..dünya kupasının olduğu dönem...
    bir oluruz yolunda ile ortalığı yıkıyordu Tarkan...
    o dönemde başladı aşkım...sonra çığ gibi büyüyerek devam etti...

Sıkı Takipçi leyla has a spectacular aura about leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    sanirim 5-6 yil onceden basladi
    tarkanin gel gunuzle gece olarim klipini izliyordum ondan once hic bir dafa gormemistim tarkani
    gel gunuzle gece olarim sarkisini soylerken ilk dafa tarkani goruyordum ve o zamandan askim basladi tarkan resimlerini ve posterlerini aliyordum
    o zamanlar tarkan posteri cok modaydi iranda
    ama ilk ben tarkanin guzel yuzune ve yakisikli olduna hasta oldum
    cok sarkilar duymamistim tarkandan ama 2-3yil sonra sesinede hayran oldum
    o zamandan beri tarkani cok seviyorum

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    ben daha bebeydim yaaa:36_11_6:
    4 yasindaydim bir gun dayim geldi elinde bi kasetle, cok sicakti ve biz o sene tr'ye gitmicektik.. 92'den beri ben surekli ayni sarkiyi mirildanirmisim hehehe sinan ozen'in opsene beni sarkisi :36_1_21: iste o gun dayim geldi bize ve stereo'ya kasedi koyup calmaya basladi bende 4 yaslarindayim hepsi seninmi basladiinda hoplayip ziplamaya baslamisim tabi o gunden sonra surekli hepsi seninmi yi dinleyip sozlerini ezberlemeye calisirmisim sonra zaten ilk okul donemlerindeyken ben dayimin esi yani yengem sayesinde super bi hayran olmaya basladim..o gazete haberlerini kesip saklardi bende onunla beraber bakardim fln sonra ben buyudum basladim arastirmaya fln 12 yasindayim tabi yine sensiz albumunu buldum once sonrasi kendiliginden geldi ben buyudum tarkan album yapti, tarkan album yapti benim hayranliim artti, benim hayranliim arttikca tarkan sasirtmaya ve kendine hayran birakmaya dvm etti:36_1_21: yaaa iste ole sinan ozenden tarkana bi anda nasi donup dooru yolu bulduuma bi bakarmisiniz:36_11_6: :36_1_33[1]:

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6:

Konserde En Önde tarkan_karma is on a distinguished road tarkan_karma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    benim tarkan'a hayranlıgın Aacayipsin albümü ile başladı...
    cok hoşuma gitmişti şarkı cok farklı bir tarzı vardı farkını ortaya koyuyordu diyer sanatcılar dan o zamanlar sezen aksu faktörü de vardı tabi sezen aksu hayranlıgım da aslında o yıllara zamana dayanır..
    kış güneşi beni benden etmeye yeten ve beni tarkan2a ciddi anlamda baglayan şarkı idi..kendim den cok şey bulduguma inandıgım bir şarkı idi.
    ve tarkan hayranlıgım gün gectikce daha cok artı..onun kişiligi ve işine duydugu saygı ve bu kadar güzel albümlere imza atması bende bir tarkan bagımlılıgı haline geldi ve bu tarkan bagımlılıgı ailede ki diyer kzuenlerime kadar sıcradı suan bizlerden tarkan hayranı olmak sizin ailede ırsı galiba deniyor ve beni cok mutlu ediyor...:36_1_41: :36_1_41: :36_1_41: :s429lj5cs:

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    yanliz herkes 94 te baslamis gibi hemen hemen:36_1_21:

Metamorfoz ozkan1907 is on a distinguished road ozkan1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    benimki kıl oldum abi klibi ve savas ay a söledigi cisim geldi lafı ile basladı. ve millet ona laf attıkca dahada artmaya devam ediyor.