tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 70 Sayfa bulundu
    Sıkı Takipçi didar is on a distinguished road didar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    valla benim hayranlığım Tarkanın manavgat konserinden baya önce başlamıştı.şarkılarıyla,tv lerdeki canlı performanslarıyla,özelliklede o güzel bülbül gibi sesiyle beni etkilemişti.sonra hakkında biraz araştırma yaptım,hakkında herşeyi öğrenmeye çalıştım.oda mı foto ları ve şarkılarıyla donattım ailem bille bu ani tavrıma çok şaşırdılar.sonra ayın 20 sinde manavgattta konseri vardı.21 sindede sbs sınavı vardı.aileme gitmek istediğimi sölemiştim ama onlar izin vermemişlerdi.sonra kendimi odama kapattıım yaptım bişeyler ve ikna ettim onları.aonra konsere saat 6 da gittim 9 a kadar bekledim orada.Tarkan çıktı tam en önündeydim onun o kadar heyecanlandımki onu görünce gözyaşlarıma hakim olamadım orada fenalaşınca eve gelmek zorunda kaldık.en fazla 1 saat balki daha az bulundum konserinde.ama sonra o kadar pişman oldumki kalamadığıma.neyse daha fazla uzatmıyım...işte sonra onu yüzyüze görünce iyice hayranı oldum daha sonrada bu siteye üye oldum.hatta o konsere gitmeden önce plan yapmıştım.aillemi kaybetmiş gibi yapıp sahneye Tarkanın yanına çıkacaktım ama oo numarayı bi kadın yaptı ve başaramayınca bende vazgeçtim.işte tüm hikaye bu.küçükken tarkan şarkısın çıktığında karşısında oturur hiç kıpırdamöadan onu izlermişim.tarkanın profilimde durduğu hareketini yaparmışım hatta fotomu çekmişler saklıyorum hala onları.dayımın kızınada tarkanın bu hareketini öğrettim çocuk tarkan hayranı artık.ne zman bize gelse tarkan aç diyor sabahtan akşama kadar tarkan şarkıları dinliyor.
    Konu didar tarafından (25-03-09 Saat 16:09 ) değiştirilmiştir.

Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    benim tarkan hayranlığım kuzu kuzu singlee de başladı ayrıca ölürüm sanada falan tanıyodum ama daha 5 yaşındaydım o zamanlar o yüzden hayranı olamadım ama kuzu kuzu zamanında . . . o şarkı hayatımın şarkısıdır yani o şarkıdan sonra tam bi tarkan hayranı oldum onun taklidini falan yapmaya başladım sınıfta falan herkes bana küçük tarkan demeye başladı )):)))

Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    startv de tarkanla sahici sahici diye bir program yapılmıştı sanırım iki bölümdü ya bu programla ilgili görüntüsü olan videolar bölümünde yayınlansın ya çok tatlıydı

Tarkan Aşığı fincan is a glorious beacon of light fincan is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    17
    bende hatırlıyorum sanırım o programdaydı kendi mutfağında körili tavuk pişirmişti

.

Metamorfoz bns pnr is on a distinguished road bns pnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    hatırlamıyorumm tam tarih amaa kuzu kuzu tamm fanlık basladı yanii

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben tarkanı hepsi senin mi zamanından beri dinlemeye başladım ama çook küçüktüm daha fan ne demek onu bile bilmiyodum yani:))sonra kuzenim bana kır zincirlerini şarkısını ezberletmişti ama ben de yine hiç bir kıpırtı yok tarkana karşı:)taa ki tarkan askere gitmeden önce ki son konserine çıkana kadar....ilk o konser de aşşşııkk oldum tarkanıma o gün bu gündür de kalbim hep onunla:)
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    büdüyümde.
    sesinin rengini,kalitesini, duygusunu, anlayinca

Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    evet evet evet işte o program

Tecrübe Puanı
    17
    evet fincan hatta dondurmayı nekadar sevdiyini anlatırken saçları renk renkti evinde ödüllerini göstemiş ve bir aynası vardı şarkılarını onun önünde yazıyordu şimdiye kadar o programla ilgili hiç resim yada video görmedim eyer elinde bu programa dair görüntüsü olan varsa videolar yada resimler bölümünde yayınlasın

Tarkan Aşığı fincan is a glorious beacon of light fincan is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    17
    keşke bulunabilse ama o zamanlar kayıt yapmak ve internet olayı çok gelişmediği için bulmak zor gibi geliyo bana ama inşallah çıkar bir yerlerden.bu arada kendimi yaşlanmış hissettim ne kadar çok zaman geçmiş