tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 70 Sayfa bulundu
    Dudu Dilli GMZ is on a distinguished road GMZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    benim hayranlığım da halam sayesinde başladı daha çok küçüktüm okula bile gitmiyordum halam beni bigün köşeye çekti ve hangi şarkıcıları seviyosun söyle bakalım dedi bende saçma sapan isimler sayıyordum halamda onlarda ne öyle dedi ve bana iki isim önerde sezen aksu ve tarkan... sonra bak tarkan var dedi çok yakışıklı şarkılarıda çok güzel dedi ben o günden sonra tarkan hayranı oldum iyikide olmuşum:)
    TARKAN

Dudu Dilli emrepulcu has a spectacular aura about emrepulcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    benim tarkan hayranlığım trtde yılbaşı programına çıktığı gün başladı o günden daha önce arka sıramda oturan eda isimli sınıf arkadaşımdan duymuştum ama daha tarkanı o ana kadar görmemiştim eve giitiğimde hbb kanalında kıl oldum abi klibini gördüm o an çok komik gelmişti ertesi gün okula gittiğimde edayla o nasıl tip diyerek şakasına sinirlendirmek için uğraştım ama dediğim gibi yılbaşı programında şarkılarını dinleyince hafızama işlendi tarkan o andan itibaren benim idolüm oldu sayesinde berberden çıkmadım sağolsun okula biryantin tarakla gider oldum 1994 yılından itibarende gazete küpürü poster dergi arşivi toplamaya başladım,TARKANın annesinin tarsusulu olmasıda ayrı bir mutluluk verdi burdaki kuzenleriyle tanıştım opel plak diye kaset satış yerleri vardı oraya annesi tarkanın posterlerinden yollardı birde beraber tarkanla kahvaltı yaparlerken çekilmiş oldukları (ev haliyle):)..resimlerini görmem falan güzel anılarımdandır bunuda paylaşayım dedim...o dönemlerde adananın ve mersinin yerel kanalarrında sürekli tarkan konserleri verilirdi onları izleye izleye (üstelik oyunu bırakıpta)bilirsin çoçuklar içi oyunu bırakmak zordur) kanıma işledi tarkan sevgisi bazen bu bir hastalık diye düşünüyorum :)..ailem çok iyi bilir bunu odam tarkan posterleriyle dolu....ailemden biri 2 abim var tarkanla 3 oluyor o derece seviyorum tuaf bir durum anlatmayla olmuyor sanki eksik geliyor...

Metamorfoz alitandogan is on a distinguished road alitandogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb

arkadaslar kusura bakmayin ama bunu anlatmaya terbiyem müsade etmio

Metamorfoz catlaq bebeq is on a distinguished road catlaq bebeq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    benim tarkana hayranligim onun ilk ünlü oldugu zaman basladi kücükken ben tarkanin sarkilarini söylüyordum ailemde beni alkislayip izlerlerdi ama ben iste ozamandan beri tarkani cok ama coooook seviyorum bu sevgim hic bitmeyecekk

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    92 yılında yılbaşı programında çizgili pantolonuyla kıl oldum şarkısını :36:arkasından da sigara dumanı arasında barda asla vazgeçemem'i söylerken gözlerine bayılmıştım Tarkanın hayat felsefesi benim için dönüm noktası oldu hayatımdaki her köşe taşlarına çarptığımda bi şekilde ya kaseti çıkıyor yada konseri oluyordu ve manevi olarak hayat savaşmaya değer kalk ayağı diyordu bana yaşamla ölüm arasındaki ince çizgimde bana şarkılarıyla güç verdi ve doktorları bile şaşırtacak sürede hayata bağladı Tarkan benim yaşam kaynağım dilerim o güzel gözleri ve yüzü hiç solmasın
    tarkanım aybenizim

Metamorfoz yasinenessahin has a spectacular aura about yasinenessahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ben 2 yaşındayken Kıl Oldum'la çıktığında ilk tuhaf gelmişti gözüme ama çekiciydi.O çıkınca azmaya başlıyodum.Annem kanalı değiştirince deliriyodum.Öyle başlayan hayranlık Şıkdım'la sonrasında Şımarık'la devam etti.Hatta Şımak şarkısını teybe kaset koyup kendi sesimi kaydettiğimi sonra da sanki çok güzel söylemişim gibi dinlediğimi hatırlıyorum :D Çocukluk işte.Ama şu an çok sıkı bir hayranıyım.Bu konuda üstüme yok.O kadar da iddaalıyım...

Dudu Dilli Sayka is on a distinguished road Sayka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    sanirim 10 yildir onun fanatiyim, tum sharkilarini ezbere bilirim, Bakuye geldiginde konserlerine gitdim..... bilmem hich hatirlamiyorum nasil bashladi bu sevgi )) ama onu chok severim... )))

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    benim annem tarkanin hayrani oldugu icin..
    dogum dogali arbada onun sarkilarini dinliyordum...
    öyle baslamisti sevgim..onun yeri diger sanatcilardan hep ayriydi.. ama özellikle gecen senden beri
    cok büyük hayrani oldum..

Metamorfoz flores has a spectacular aura about flores - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ben hadasa onu 96 ci illerden teniyordum.tarkan ismini cok duymusdum.ama o zamanlar nefret ediyordum.kim ki onu cok seviyordu.anlamiyordum ki onun neyini seviyorsunuz.zaman geldikce 2001 ci il kuzu kuzu klibi cikmisdi.sarki xosuma gelmisdi.ama takani tanimamisdim.sonradan bildim tarkan oldugunu.her yerde kuzu kuzu caliyordu.o zamandan beri cok sevdim.onda anladim ki onu niye seviyorlarmis.2004 cu il ilk defe bakuye gelmisdi.konserine getdim.o konserde onun nece boyuk<samimi guzel insan oldugunu gordum.ve onun insanligina hayran oldum.bu kadar...

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    92 yılındaydı daha küçücük olduum için tarkandan ziade kıl oldum abi klibi çok dikkatimi çekerdi daha sonrasında 94 yılında a-acaipsin albümü çıktıında şarkısını kendi kendime sölemeye çalışırdımm bide şeytan azapta şarkısna bayılırdım ==sabah işe giderkeen herzman ki gibi erken,karbondioksit monoksit ve trafik beni yerkeeen..birileri kaldırımda yayaa birileri biniyor arabaya monotoni megonomi diye diye wardım galata'yaaaa...== işte o yıllardan berii tarkan hastasıyımmmmmm deli gibi sewiorumm tarkanımııı