tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
21 den 23´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu
    Tarkancı Alexandra is on a distinguished road Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    0

Tarkancoll Ankara Konseri Öncesi Buluşma

Arkadaşlar ben diyorumki forum olarak yeni sticker bastıralım ve büyük bir buluşma organiza edelim hem sticker isteyenler almış olur hemde uzun zamandır büyük bir buluşma olmuyor forumda Aytuğ askere gittiğinden beri.

2. Likes Efsane_1 liked this post
    Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    Bashful
    Tecrübe Puanı
    9
    Alıntı Alexandra´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Arkadaşlar ben diyorumki forum olarak yeni sticker bastıralım ve büyük bir buluşma organiza edelim hem sticker isteyenler almış olur hemde uzun zamandır büyük bir buluşma olmuyor forumda Aytuğ askere gittiğinden beri.
    Haklısın arkadaşım.Bence de büyük buluşmanın zamanı çoktan geldi de hatta geçdi bile...
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin
    En Nadide Çiçeğisin.
    Taa İlk Bakışta Vurdun
    Mühürü Kalbime
    SEN Ezelden Vazgeçilmezimsin!...

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    Bashful
    Tecrübe Puanı
    9
    Şöyle bi şey olsa mesela, hani Biz fanlar olarak Tarkana bi surpriz yapsak diyorum. E alalım Onu yanımıza ve bi dünya turuna çıkalım.Gezelim tozalım tüm güzel yerleri, Tarkanla kocaman bi hafta ya da bi ay geçirelim (aç tavuk rüyasında darı görür dedikleri bu olsa gerek) mesela.Herşeyimizi paylaşalım Onunla, fikir alışverişi yapalım.Biz fanlarınında Onun için en çok neleri yapmamızı istediğini öğrenelim.Çünkü aramızdan ben de içinde olmakla Tarkan için bi şeyler yapmak isteyen hayranlar var.Ve gönül ister ki Tarkan bizleri görevlendirsin mesela.Kim hangi işi daha iyi yapıyorsa o işi de ona versin.Ben pröfösönel olarak Tarkana karşılıklı çalışalım demiyorum ki, sonuçta biz hayranlarız ve O bizi hiçbirşeye mecbur etmiyo zaten.Sadece olarak Tarkana karşı duyduğumuz sevgiyi ve sadakatı elimizden geldiği şekilde ısbat edelim.Yani sizleri bilmem ama ben Tarkan için elimden geldiği kadar herşeyin en güzelini yapmak istiyorum.Çünkü O hakikaten de herşeyin en iyisine layık inanın.Yani uzun lafın kısası ben daha bi yakın olalım diyorum Tarkana, böyle uzaktan uzağa içimdeki sevgiyi yeteri kadar aktara bilmiyorum Ona.Hani şu an birileri bana (gerek yakınlarım olsun ve ya bi kız arkadaşım, fark etmez) ,,Kızım gel seninle dünyayı gezelim" dese, belki kırmamak adına kabul ederim ama gönülden istemem yani.Çünkü insan herzaman yanında daha rahat ve mutlu hisettiği birisiyle beraber olmak, biyerlere gitmek ve ya özel bişeyler paylaşmak ister.Benim için de Tarkan öyle biri ve hatta gerçeği söylersem yanında kendimi daha rahat hissettiğim tek insan O...Yani söylemek istediğim şey şu ki, ben kalkıp da burda ,,BenTarkanla gezmek istiyorum,, desem bu diğer Tarkan hayranlarına karşı tarafımdan yapılmış bi haksızlık olur ama bu işi bi sürü hayranlarla birlikte gerçekleştirirsek o zaman daha makbul ve daha adil olur deye düşünürüm.Evet tabii ki de bu fikrimi bi de Tarkanımızın onaylaması gerekiyor şünkü onca işin gücün arasında bi de bizlerle gezip tozması için vakit ayıra bilmesi biraz güc ve hatta neredeyse imkansız gibi bi şey.Adam zaten ne yapıyorsa bizler için yapıyor. bizleri tatmin edebilmek için uğraşıyor (gerçi O Kendisini fazla yormasa da bile biz gene de Onu tüm kalbimizle sever ve herzaman sonuna kadar arkasında dururuz).İşte bu yüzden de kalkıb Onu bişeylere zorlamak pek doğru bi fikir değil yani.Onu hiçbirşeye mecbur edemeyiz hem buna hakkımız da yok zaten.Hem albüm işini de biliyorsunuz, 2016 -ya kaldı artık.E bu da Tarkanın işlerinin ne kadar ağır ve yoğun olduğunu gösteriyor.Yetiştiremiyor Çocuk ya...Hem nasıl yetiştirsin ki?.Tüm yılı rahat bırakmadılar ki Adamı.Neredeyse 7-8 yere bölündü Çocuk.Onun albümünden bunun albümüne, bunun albümünden onun albümüne koşayım derken Kendi albümünü çıkarmayı ihmakl etmek zorunda kaldı, ayaklarına kara sular indi Çocuğun ya.Evet yer aldığı albümlerde söylediği şarkılar bizzat Kendisine yazılmış şarkılar değil belki ama (sanki Onun sesine yazılmış gibi hepsi) gene de Tarkanın Kendi sesinden, Onun yorumundan dinlemek bambaşka bi zevk, bambaşka bi tat oldu bizim için, ama gene de Kendi albümünü çıkarsaydı o zaman o bambaşka bi olay olurdu artık.Eh işte ne yapalım, kederde bu da varmış.Tarkan bu, ne zaman ne yapacağı bilinmez.Hiç belli olmaz, bi bakarız hiç beklenmedik bi anda yepyeni, farklı bi albümle ya da bi projeyle güm diye çıkı verir karşımıza ve şaşırtır bizleri, ne dersiniz ha? ;)

Dip Not:Çok özledim ben Tarkan'ı, hem de çokkk...Kendisine acil şifalar diliyorum.
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin
    En Nadide Çiçeğisin.
    Taa İlk Bakışta Vurdun
    Mühürü Kalbime
    SEN Ezelden Vazgeçilmezimsin!...