tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    21

Michael Jackson

bugün ölümünün üzerinden 2 yıl geçmiş.. zaman nasıl da çabuk geçiyor.. Ölüm kimseye yakışmaz ama Michael Jackson bi ayrıydı ölmemeliydi sanki..
    Dünyada beyaz çorap giyen ve kıro sayılamayacak tek insandı kendisi müziğine hiç değinmiyorum bile..Şu anda eminim ki milyonlar, sevenleri -Tarkan bile- aynı tarifsiz duyguyu yaşıyorlar..Dersin başından kaldırıp bana bu yazıyı yazdıran Michael Jackson mekanın cennet olsun. Hiç tanımadığım bi insanı özlüyorum..
    Allah Tarkan'a uzun ömürler versin..

Not: belki forumun içeriği ile alakasız olabilir ama yazmak istedim..

Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    28
    Mekanı cennet olsun inşallah ve evet Allah Tarkanımıza sağlıklı,uzuuuuuuun ömürler versin !

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Michael...Michael...Michael...onun hakkında ne diyebilirim ki...En sevdiğim yabancı sanatçı...bir numara...
    Tarkan'la düet yapmasını istediğim nadir sanatçılardan biri...Dangerous,thriller,billie jean,beat it,bad,smooth criminal...daha da onlarca şarkısıyla kazınmıştı hafızalara...2 yıl önce tam bu gün ayrıldı aramızdan...özlüyoruz,özledik,özleyeceğiz...

1958-2009 ... hatta sonsuza dek bizimlesin ;)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Sıkı Takipçi trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    30
    Ben çok seviyorum ya gerçekten zaman ne çabuk geçiyor 2 yıl olmuş :S

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Küçükken yapmaya çalıştığımız M.J dansları,anlamını bilmediğimiz halde ezberlemeye çalıştığımız şarkılarıyla geçti çocukluğumuz..Kıyafetleri,sesi,çığlıkları,insan üstü yeteneği ve müziğe karşı olan gerçek aşkı ve saygısı onun milyonlarca yıl sonra bile hatırlanmasını sağlayacaktır.Rahat uyusun..
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Cihan MJ nin ölüm yıl dönümüyle ilgili konu açığın için tşk ederim, sıkı bir MJ fanı olarak onun gibi tüm dünyaya hitap edecek bir sanatçının bir daha gelemeyeceğini biliyorum. Sadece sanatıyla değil kişiliğiyle de adam gibi adam dı, Tek üzüntüm ömrünün büyük bir kısmı iftiralar, suçlamalar, davalarla heba oldu... R.İ.P MJ.

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]