tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
21 den 23´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu

Konu: Konusuz...!

Tarkancı z@man is on a distinguished road z@man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    inşallah bigün tarkanı görüp sarılabilirsin kardeşim anladığım kadarıyla yönetim elinden geleni yapıyor sende acık daha sabırlı ol emi

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Daha birkaç gün önce Ebru ablaya mesaj attım. İçeriği de Fanta Konserlerinde
    buluşmaların olup olmayacağı ve bende Adana'da ki konsere gelmek istediğimi
    ondan yol tarifi alıp alamayacağım hakkındaydı. Gelen cevapta aynen şöyleydi:
    "Merhaba, şimdi bir şey diyemem konserden birkaç gün önce yine yaz bana.
    Konseri birlikte izleriz Coll ailesi olarak :)"

Burada insanlar birbirlerini göremiyorlar ve yazdıkları ve yorumlarımız üzerinden bir
    irtiba yaratırız insanlar üzerinde. İnsan ne kadar değişirse değişsin geçmişidir
    önemli olan... Düzgün cümleler ve tavırlar tutunmak lazım...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Biliyorum,biliyorum...Geçmişte çok hata yaptım...Ben onu zaten kabul ettim...İki de bir geçmişimi hatırlatmazsanız daha iyi olur ancak hatırlatıyorsunuz o yüzden mesaj yazıyorum...Bakın profilime arkadaş sayım : 220,sosyal paylaşım sitelerinde arkadaş sayım : 400'ü geçkin...Belki daha da artmıştır... ;) Yani hatalar unutulmuş... Affedildim mi?Bilmiyorum...Ama eski yaptığım hataları yapmıyorum,ben bunu tekrar tekrar söylemek istiyorum...çünkü geçmiş'i bir türlü katmısınız cümlenize,sayın tarkaseksüel...

Bana hep garip gelir böyle konular açmak ama bunu açtım isterseniz silebilirsiniz de konumu ama hiç kızmam ki haklısınızdır...Göreviniz bu sizin...
    Ancak biraz da hak vermeniz gerekir ki üstüme çok gelindi...Konuma gülüp geçilseydi ne olacaktı...Herkes bir tavır aldı...isim vermiyorum özellikle 2 - 3 kişi...''Ben buyum,ve böyle davranıyorum''tavrında ''Dağları ben yarattım'' gibisinden tavır takındılar...Oysa ne adminler,ne de modaretörler....elbette üyelerin de sözü var,ancak bu tavır kime?Günün birinde ban'lanirsiniz olur biter...forum burada kalir...bakalim o zaman tarkan hayrani kalabilecek misiniz?

Sözüm sadece 2 kişiye belki de 3...Onlar da bu mesajımdan sonra beni arkadaşlıktan çıkaranlara...Daha önceden çıkarmışlara,küsmüş olan arkadaşlarıma sözüm yok...onlar kendilerini bilirler... :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!