tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Thumbs down Benim de Kral Tv ödüllerim var,ama parayla almadım!

Sabahleyin 2.sayfa haberlerinde gösteriyordu...
    Şarkıcı Fatih erkoç şöyle bir demeçte bulunmuş:
    ''Benim de bir sürü ödülüm var...Kral tv ödüllerim de var...2-3 tane bile olsa var...sesim olduğuna da inanıyorum...ama 7-8 ödülü bir gece de almadım...onlar parayı basıp alanlar''
    kim bunlar efendim diye sorulunca aynen şu cevabı vermiş ''oynama şıkıdım şıkıdım''
    sizce burada Tarkana bir taş var mı espri mi yapmış ben anlamadım pek.
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Dudu Dilli orhan89 is just really nice orhan89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Kesinlikle Tarkan a tas var yani bunu gormemek mumkun degil... Ama odullerini parayla aliyolar deyipde kim onlar sorusuna bu ulkenin belki de gelmis gecmis en buyuk Hit sarkisinin sozleriyle cevap vermek biraz sacma olmus... Cunku Sikidim Tarkan in basarisinin simgesi...

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    kesinlikle kasıtlı yapılmış bir taş atmak dır daha iyisini bilen varsa buyursun yapsın başarısını cekemeyen ne kadar da cokmuş

Sıkı Takipçi TARQANIM has a spectacular aura about TARQANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    bir zamanlar doktorum nerde diye sarki söyleyen degilmi fatih erkoc? kafayi oynatigi kesin
    SERSERIM DELI DOLU TEREL50

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Ha Tuğba Ekinci ha Fatih Erkoç :)

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Bu adam Tarkan'i bir kez daha elestirmisti ... yas grubu tutmamasina ragmen ne alip veremedigi var anlamis degilim.

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Tarkan olmasa hepiniz unutulacaksınız demek ki be :) iyi ki varda hepiniz tarkan adını geçirerek hatırlanıyosunuz.:)

Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    yani bi sen kaldın Tarkanı eleştirmeyen Fatih amca.. sende eleştirdin tam oldu.
    bunların önüne ARTO'yu koymak istiyorum,versin cvplarını

Metamorfoz SESA will become famous soon enough SESA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Bu ödüllere parayla sahip olanlar sesleri dışında bir yerlere gelmiş insanlar
    Fatih erkoçun sesini şarkılarını beğenirim ama son yıllarda ses getiren hiçbir projesini görmedik durup dururkende kimseye ödül verecek halleri yok

Metamorfoz MARY JANE has a spectacular aura about MARY JANE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    parayla alınan ödüller varmı bilmem ama bu ödüller alın teriyle alındı. hakedilerek alındı. VERİLMEDİ ALINDI.
    bunu anlamayan verildi gibi zırvalarda bulunabilir.