tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
21 den 30´e kadar. Toplam 30 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    dünya starı olmak çıkıp popo sallamaksa bende çıkıp oluyum ozaman..
    ses olmadıktan sonra neye yararki sahneye çıkmak.
    sadece seksepalite var başka bişey yok o kadında.
    dünya starı dersen ben sana Rihanna derim. hem seksepalite hemde ses var kadında.
    dünya starı budur yani. çıkıp popo sallamakla olunmuyor star.

Konu tarkan_mania tarafından (15-06-11 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    O sizin görüşünüz,bu da benim görüşüm o zaman...
    Rihanna dünya starı mı?Ben sanmıyorum...
    Beyonce deseniz anlayacaktım ama...Neyse...Size bol sohbetler bu konuda...Çünki bu konu içinde ne yazarsam yazayım benim yazdıklarım gözünüze çarpacak herhalde... Saygılar..
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    Evt benim görüşüm..
    tabiki oda sizn görüşünüz gözüme batacak bişey yok, herkesin kendi fikri...
    saygı duyarım.

Tarkan Aşığı seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Bencede hadise sadece göze hitap eder ;) Tartışmaya gerek yok.

Tüm Şarkılar Ezberinde worldstarrr is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    14
    twıllıght ben cuneyt ağa sen barış mancoyuda tarkanla kıyaslayamassın barıs manconun acıldıgı trek ulke japonya veya cın tamammı oraya ılhan mansızda acıldı barıs manco öldu dıye ona saygı duymak zorunda degılım tarkan kım o kım hadıse kım tarkan kım allah askına yeterın bamboo ve twillight tarkanla hadıse nası kıyaslanır hadıse almıs danscıları yanına klasık 1 shjow yapıyor 1 seksapelıtesı var ama bu herhangı 1 kadın sanatcıdada var BAMBO VE TWILLIGHT lutfen tarkanı ıyı tanıyın

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Hadise mi peh Tarkanla bile anılmamlı ismi

Sıkı Takipçi trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    30
    İyide siz neyin tartışmasını yapıyorsunuz ki ?
    altı üstü hadise değil mi sadece seksi konu nerelere geldi herkes birbirinin görüşüne saygı duymalı..

Tüm Şarkılar Ezberinde worldstarrr is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    14
    arkadasım anlamıyorlarki tartısmayı buyutmeyelım napalım hadıse kım barış manco kım bunlar tarkanla nası aynı yere konabılır ya ıkısıde başarılı ama nası tarkan olabılırler onlar ya bıde gelmısler takran collde barış manco hadıse dıyorlar allahım ya kıyasladıgınız adam meksıka rusya arjantın romanya ukrayna gıbı ulkelerde gerçek 1 superstar TARKAN ! ( Cüneyt Öztürk )

Dudu Dilli rojbin is a jewel in the rough rojbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    13
    evet hadise de çok başarılı ama benim için trakan hep 1 numara

Dudu Dilli rojbin is a jewel in the rough rojbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    13
    oda kendi çapında başarılı ama tarkan bir dünya starı onu hadiseyle kıyaslamam mümkün değil...