tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu
    Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21

Oben Budak - Twitter

obenBudak
    Tarkan "Yakar Giderim"i neden kendi soylemedi diyenlere; cunku daha da iyisini yapti Ozan Colakoglu'nun albumunde yer alacak, yakinda...

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Nasıl yani ?

Metamorfoz SESA will become famous soon enough SESA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    ozan çolakoğlu albümmü yapıyor acaba

Metamorfoz kartales26 is a jewel in the rough
    Tecrübe Puanı
    18
    ozan çolakoğlu yakında albüm çıkartacak.Albümde Tarkan,Gülşen gibi şarkıcılar ozan çolakoğlu'na destek olacaklar.Tıpkı Sıla'nın ozan doğulunun albümünde yaptığı şarkı gibi Tarkan'da Ozan Çolakoğlu'na şarkı vermiş demekki.İnanılmaz bir şey geliyor herhalde.Söz-Müzik Tarkan olunca düzenlemeyi de Ozan Çolakoğlu yaptıysa muhteşem bir yapıt çıkmıştır ortaya eminim...Albüm çıkış tarihi ne zaman acaba? Oben Budak Twitter olanlar soru yağmuruna tutalım

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    İyi de Ozan o antripol sesiyle nasıl şarkı söyleyecek? :)) Ses yok ki adamda...
    Ama müzisyen desen,Allah'ı var..
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tarkan Aşığı seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Anlmadım ya ? :/

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Heyecanla bekliyoruz.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Vallahi bu adamın dedikleri çıkıyor...
    Daha önce de ''Acıtmayacağım'' adlı bir şarkı var demişti albümde...
    Adı pek tutmadı ama :D Neyse...Umarım doğru haberdir... Ama ozan'in sesini nasıl olacağını hala merak ediyorum!
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Dudu Dilli orhan89 is just really nice orhan89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ozan Colakoglu nun sarki soyleyecegini sanmiyorum... Ozan Dogulu nun albumu gibi olur, o sarkilari yapar veya duzenler baskalari da soyler.

Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    28
    "Neden kendi soylemedi diyenlere;çünkü daha da iyisini yaptı" onu okuyacak anlamında değil mi yani kendi okuyacak,benmi yanlış anlıyorum ?