tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 18´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu
    Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bu kadın kim ki sahneye atlıyor ve neden önüne geleni sahneye çıkartıyorlar, sinirlenmekte son derece haklı Tarkan,son el hareketi de süperdi ama baya da telaşlandı bir daha da zor görürler ödül törenlerinde...
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Hiç biri değil orda en büyük ayıbı beyaz yaptı ..içlerinde en akıllısı oydu ama oda kendi programının hırsına yenildi..o kadını hadi çıkardılar oraya ki bu bence önceden kurgulanmış bişeydi ! beyaz çok cici bi tavırla konuşturmadan geri göndermesini bal gibide bilirdi..Tarkan yine temiz kalpliliğinden ne diyeceğini bilemedi tutuk davrandı ,çünkü o hep masum hep hazırlıksız ve hep hesapsızdır .Giderken yaptığı hareket zaten anlayana cevaptı..

Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    canım benm ya :( şok oldu bianda..
    bi rahat bırakın şu adamı artık ya!!!!!!!! ne hakkınız var sizin Tarkanın moralini bozmaya.. :@

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Sinirlenmiştir doğru ama bunu çok belli edeceğini zannetmiyorum
    tarkanım aybenizim

Metamorfoz SESA will become famous soon enough SESA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Tarkanın sahneden ayrılırken yaptığı hareket en iyi cevaptı ama anlayana hakkıyla geldi ödülünü aldı şarkısını söyledi ve gidecekti en büyük sorumsuzluk bu olaya müdahale etmeyenlerde

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Tarkan son vuruşunu yaptı...
    Artık golü yiyenler düşünsünler...Tuğba ekinci neyden ölür bilmiyorum ama bence Tarkan hayranları tarafından bayağı bir darbe aldı...
    Artık intihar edebilir rahatça...Tuğba 0 Tarkan 585445255444 :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Sahnede once sasirdi sonra kizdi( her ne kadar belli etmese de) kizdigi icin de toparlayamadi. Muhakkak kizginligi bir sure kulisde de gecmemisdir dogal olarak..Ama yeri goku inletecegini de sanmiyorum.Cunki Tugbanin iyi niyetle soru sordugunu anlamstir.Kadin nerde ne konusulacagini bimiyor sadece olarak, en cok bana gore organizasyona kizmistir..

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Fotoğraflara bakılırsa çıkışta neşeliymiş.Çok sevindim. :))