tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 37 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    BiR OLuRuz YoLunDa

Sıkı Takipçi özge will become famous soon enough özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Arkadaşlar beyaza kızıyosunuz ama hiç oscar törenleri izlemiyosunuz galiba onlar zaten kulis arkasında gerekli şeylri konuşmuşlardır ama sahnede mizasen yapılmıştır amaç esprilerle seyircileri güldürmek bencee ayşenin bana röportaj demesi ve beyazın programıma çık demesi sonra atışmaları gayet güldürdü beni..Her çıkana bir iki espri yapıldı ama tuğba olayını dersenizkii tam bir felakett bence tarkan onun çıktığını görunce içeri gitseydi öyle tepki gösterseydi gerçi tepkisini gayet sonunda iyi gösterdi olan tuğbaya oldu Tarkan gayet sakindi ve yerinde haraket etti..Demin tvde ömür gedik konuştu Tarkan birdaha hiç bir ödül törenine katılmam demiş ama keyfi gayet yerindeymiş..Bence katılmamazlık yaparsa diğer şarkıcı müsfettelerini sevindirir.Bu ülkenin ödül törenlerindede dünya starı görmek bizim ve halkın hakkıdır diye düşünüyorum birdaha böyle şeylere olanak vermiycek şekilde ödül törenlerine çıkması taraftarıyım ama çıkmasada fark etmez bizim için tabiki Onu koşulsuz seviyoruz biz..Her şeyin en doğrusuna en iyi şekilde karar veridği için saygı duyarız..

Dudu Dilli *ipek* has a spectacular aura about *ipek* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Tarkanı çekemeyenler gurubudan aman uzak tutun bizi uzak ;) Her zaman her yerde T.T♥♥ :))

Metamorfoz SESA will become famous soon enough SESA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Tarkanın yıllardır neden ödüllere katılmadığını çok iyi anladım kızıyordum ama haklıymış dün gece olanlardan sonra Böyle gereksiz insanlarla muhatap olmaktansa katılmaması daha iyi belli etmedi ama morali bozuldu olaydan sonra hatta Beyaza gelmeyi düşünse bile vazgeçmiştir haklı da .Ancak geceyi düzenleyenlerinde bu olayda payı var adı 1-2 kere duyulmuş kişilerle dünya starı olmuş sanatçılarla aynı yerde olması çok yanlış Alkışlamayı bilen ve alkışlanmaya değer kişilerin gecede olması gerekir Böyle bakıncada neden Tarkan katılmama kararı alıyorda ne yaptığı belli olmayan başı boşlar gecelerde boy gösteriyor
    Bundan öncede olduğu gibi her zaman Tarkana desteğimiz sürecek.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Tarkan yine babalığını yaptı bir gideyim şu ödülü almaya dedi...Ama yazıklar olsun ki Kondumcu Tuğba tüm ortalığı karıştırdı...Hülya Avşar gibi...Beyaz'ın hiç bir suçu yok...
    Tarkan cevabını şarkılarıyla,topladığı ödüllerle ve son giderken yaptığı el haraketiyle(hadi hadi gibisinden)verdi...
    Tarkan bu ülke seni haketmiyor...Sen dünyaya hükmetmelisin...Bu davranışlar çocuk davranışları Tuğbanınkiler...
    Facebookta da yazdım burada da yazarım...İnsanlar 2 ye ayrılır...Zekiler ve Tuğba ekinciler,hülya avşarlar,okan bayülgenler yada işte böyle uzar gider liste... ;)
    TARKAN!Dün gece yine babalığını yaptın..iyi ki varsın lord...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Saygılı duruşun için seni tebrik ediyorum Tarkan.Sana yakışan da bu zaten. :)

Metamorfoz efsane_01 is just really nice efsane_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Dünya biryana, SEN biryana be!!!!!...Var mı bizim TARKİ den başkası bu dünyada?...ÖLÜRÜM SANA!!!!!!!!!!
    Konu efsane_01 tarafından (17-06-11 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    hep destek,fulll destek her kurşulda sonsuza kadar

Tarkancı estelanim is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    sana olan sevgimi anlata bilmem mümkün deil bir kere dokuna bilmek için neler vermezdim

Tarkancı wendy2 is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    çıkıp soru sorcam deradamın başına çorap ördü resmen.