tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 43 Sayfa bulundu
    Dudu Dilli haskimm will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    16
    Arkadaşlar hadi tarkan fanı olmasanız bişeyden haberiniz yok diyeceğimde, Tarkanın şarkılarının dınlendıkce güzelleştini bilmiyormuş gibi öyle böyle yorumlar yapmışsınız... üzüldüm Açıkçası.

Sıkı Takipçi trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    30
    Çook beğendim
    Sözleri çok güzel.

Metamorfoz kartales26 is a jewel in the rough
    Tecrübe Puanı
    18
    üstad döktürmüş yine bu parçayı yapanın ve söyleyenin önünde eğiliyorum.Bu parça her bakımdan çok uç seviyede bestedeki geçişler inanılmaz algılanması biraz zaman alacaktır.Ama şunu söylemek gerekirse uzak ara yazın hiti...

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Guzlemis, ben de begendim.
    Tutarmi tutmaz mi konusuna gelince; Tutar arkadaslar, cevremizde her adim basinda sevenlere zulm edelidigi icin dinleyenleri(evli bekar nisanli sozlu ve s. her kesi..) tam 12 den vuracak sozler bunlar, tutar merak etmeyin..;)
    Konu xurush'nine tarafından (04-06-11 Saat 01:26 ) değiştirilmiştir.

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    şarkıyı beğendim güzel olmuş tam yazlık parça...
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Şarkının basında Sersar söylüyormuş gibi gelıyor bana :)

Sıkı Takipçi TARQANIM has a spectacular aura about TARQANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    ajda sarkinin hakkini veremez sesini begenmiyorum..baska birinden dinlemek isterdim mesela gülsenden onun tarzindan tam bence..
    SERSERIM DELI DOLU TEREL50

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Bu şarkıyı Tarkan okusa daha iyi olurdu bence.

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    harika sözler ya begenmemek mümkün mü Tarkan yazar da arada bir ahhh cekiyo ya ayrı bir olay bide klip ekilirse Tarkanla Ajda pekkan yazı değil kışı bile yakar gecer

Tarkan Aşığı fincan is a glorious beacon of light fincan is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    17
    İlk dinleyiş; cık bu sefer olmamış galiba,2.dinleyiş ;fena değilmiş aslında,3.dinleyiş; güzel şarkıymış ya,ritmide güzel ohh oh bir Tarkan klasiği daha :)