tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    28
    Demet'te röportajla ilgili "Adamsın Ortaç ve yıllardır söylediğim gibi Kral!" yazmış twet'ine.

Körler sağırlar birbirlerini ağırlıyorlar :D

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    kendi yaptıklarını unutup bi de pişkinlikle Tarkan'ın adını ağzına alıyor haset şey çatla patla sen Tarkanın tırnağı bile olamazsın japon anca böyle dilli düdük gibi ötmeyi bilirsin,aferin Tarkana hiç sesini çıkarmıyor en güzel cevap bu ve bunun gibileri muhatap bile almamak...
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Önce kendi ayıbın dan utanıp ders alsın kumar oynadığı günleri cabuk unuttu heral de Tarkan tenezül edip cevap bile vermiyo ama ısrarla adını kullanmaya calışıyorlar

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Yıllarca sataştı hiç cevap alamadı..Eziklik zor zanaat=)
    Ayrıca Türkiye'nin en iyi kadın popçularından biri dediği kişi Demet Akalın..Fazla söze gerek yok.
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Tarkancı aacayibim is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Kıskançlıktan çatlasın ! Serdar kimdi ki ?!

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Tarkanın tsi gecse haber oluyo bunlar da bunu kullanıyolar
    kumarbazcı sen önce ayda da kendine bir bak

Dudu Dilli rojbin is a jewel in the rough rojbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    13
    var yaa hepsi kıskançlıklarından çatladılar nerden saldıracaklarını şaşırdılar resmen bu kadar da olmaz ki canım hallahallah yaa yok efendim demet "akalın" nasıl ödül almazmış sana demetten sen kendine bak önce,tarkan`nın olduğu kategoride başka kim ödül alabilir ki zaten

Sıkı Takipçi trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    30
    Off bu da adam olmuşta tarkanımı eleştiriyor aptal insan.

Tarkan Aşığı seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt has a reputation beyond repute seyma_tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21

new

Ya abartmayın adı üstünde Adam ; ' Bakkal Müzik' yapıyor :D Kaliteli bişey yok ortadaaaaaaaa

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Tarkan'ı eleştirebilecek adam,Tarkan'dan üstün olmalı...Ki anlayayım katılayım dediklerine...
    Ama hep aynı müzik üzerine,hep aynı söz öbeklerinin yanı sıra iki kadın oynatmayla klip ve şarkı olmuyor...
    Bunu tüm Türk halkı biliyor artık...Demette iki kalça sallamayla star olduğu için star demeye de bin şahit...
    Yani bunları toplasan - daha bunlardan daha bir sürü isim var - Tarkan'ın T'sini falan bırakın tırnağı etmezler... ;)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!