tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
    Aktif Üye ~LüTFü_ is a jewel in the rough ~LüTFü_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

hülya avsara tepkimizi gösterelim....

arkadaslar ben son derece sok oldum hülyanin aciklamalarini görünce....
    bi önerim var forum olarak cuma günkü avsar showu telefon yagmuruna tutalim
    birimizden biri kesin katilir canli yayina tabi bastan caktirmayip
    sonra canli yayina baglanip forum olarak onu kinadigimizi dile getirelim halkin önünde
    ve tarkan adina en iyi cevabi vermis olalimne dersiniz???

sayglarimla.

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    tarkan mahkemeye vermeli hakaretlerin en buyugunu etti allah...... dedi gerisini yan cizdi ve degistirdi icinden gecirdikleri kimbilir daha kotu seylerdir bu kadin tarkani ezemez ezdirmeyiz
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Kınamak değilde neden bu şekilde çıkmadığının baskalarının aldıgının sebebı anlatılabilir.
    Kınamak olursa iş büyür... Ya da kınayacaksan forumun ismini kullanmamalısın bence...

Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    Olabilir aslında ama Canerin dediği gbi iş büyür.. Forumun adı verilmesi olmaz..
    Tarkan mahkemeye versin.. susup oturmasın tepkisini göstersin ya.. bu ne üstüne geldikçe geliyorlar :@

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    iyi fikir bencee...kendisini kinadigimizi ve yaptiginin saygisizca bir hareket oldgunu dememiz lazim...ben almanyada yasadigim icin bilmiyorum arayabilirmiyim ayrica Tnt kanalini tutmuyorum..ama diger arkadaslar lütfen arayin

Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    Forumun adı verilmeden olabilir tabi.
    Tarkanımızın yalnız olmadığını bilsin terbiyesiz kadın! :@

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Bence Tarkan bizim programa telefonla katılmamızı istemez.Bu olayın fazla büyümemesi için.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Amaaan...Ne uğraşacaksınız elin delisiyle?Hülya avşar tarkan'a 1 metrelik adam demiş kendisi 1.61 boyunda...
    Tarkan ondan en az 6-7 cm.uzun...En az...
    Dangalak demiş...Dangalakın sözlük anlamını bilmiyor galiba...ha bir de eşek herif demiş...kendisi gitsin seviştiği adamlara baksın,eşek herifi kendisi bulacaktır zaten...ben demiyorum bunu tüm türkiye diyor... ;)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Hülya Avşar Tarkan'a demediğini bırakmaz, Tarkan onu mahkemeye vermez. Ama biz telefon açıp yanlışlıkla ağzımızdan birkaç kötü kelime kaçırsak hem başımızı ağrıtır hem de Tarkan'ın üzerine daha çok gider...

Tarkan zaten her zaman bu tür durumların sonrasında mutlaka bir yapıt ortaya çıkartıyor. Şimdide Adımı Kalbine Yaz'ın klibini yaptı. O bu tip kişilere cevabını hep üreterek ve çalışarak verdi bu güne kadar. Biz de tepkimizi tabii ki göstereceğiz fakat her kelimemize dikkat ederek. Hiç kimsenin seviyesine düşmeden Tarkan fanı olarak kalitemizi göstererek her zaman Tarkan'ın arkasında olacağız. Biraz geç olmuş olabilir fakat daha öncede yaptığımız gibi Tarkan'a destek bölümü açıp ona güzel dileklerimizi yazarak hep arkasında olduğumuzu ona hissettirebiliriz...

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    bence de destek bölümü harika bir fikir ben seve,seve katılırım