tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26

Tarkan Online

Dün gece aldığım ödülleri bana layık gören sizlere çok teşekkürler :)
    Beni mest eden o güzel yorumlarınız için de..:)
    Bu ödüller, tabi ki çok mutlu etti beni ama benim için en büyük ödül sizin sahici sevginiz,vefanız,koşulsuz desteğiniz..
    Aramızdaki uzun yıllara dayalı bu güçlü bağ ve bana olan inancınızdır asıl beni motive eden..Sizi seviyorum..Ben aklımı sizle bozdum:)

kaynak:Tarkan Online

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Canımsın sen her ödülü layıkıyla hak ettin sen yanın da destekcin değildim belki ama aynı hecanı,mutluluğu yaşadım senin her ödüle Tarkan dedikce içim cız etti başarı takdir edlip alkışlanmak için dir ben de seni en önde ayak da alkışlıyorum bu albüm de emeği gecen herkeze soncuz teşekürler tabiki destekcin olacağız hep destek,full destek sen hayatın bana verdiği tek ödül,tek aşksın sevgi sadece gülümsemen de saklı yalansız,cıkarsız,beklentisiz sadece mutluluğunla mutluyum ben aamız da ki bağ ne kelimelerle yazılıp anlatılmıyo o kadar güçlü ki anlatılmıyo iki kemlime Seni Seviyorum = ) Aşkın sağı,solu belli olmaz ben aklımı senle bozdum hiç kimseyle( işim olmaz ) : )

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Bu güzel mesajlar için asıl biz Tarkan'a teşekkür ediyoruz... ;)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    28
    Aldığın ödüller emeklerinin karşılığı ve anneciğinin ak sütü kadar helal sana ! Bizim için de,Allah'ın bizlere verdiği en büyük,en özel,en güzel ödül sensin,bizde seni çooooook seviyoruz ama sen insanda akıl falan bırakmadın ki,hepten aldın aklımızı

Tecrübe Puanı
    26
    biz de harika bir albümle bizlerle beraber oldugu için Megastarımıza teşekür edip sevgi ciceklerimi gönderiyoruz

Tarkan Aşığı fincan is a glorious beacon of light fincan is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    17
    Sevgimiz ve desteğimiz hep seninle olacak.Sen kendine ve bizlere inandığın sürece.Dualarımız hep seninle seni seviyoruz

Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    ne güzel yazmış ya :)
    ben aklımı sizle bozdum diyee :)
    yerim ben sni :))))

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Tarkan'ın şimdiye kadar yazdığı en güzel yorum bu bence.Bu yorum da bir ödülü hak ediyor. :)

Tecrübe Puanı
    26
    Tarkan ya ne güzel artık düşüncelerini,duygularını sadece konser de değil,tv de değil,netde de paylaşıyor bizlerle =)