tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Kankasız da olmaz dı tabiki albüm de emeği gecen herkeze sonsuz teşekürler

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bugün haberlerde izledim. sezen aksuya çıkşta soruyolar, tarkan bey size teşekkür etti duydunuz mu diye..sezende şaşırdı tarkan mı ? tarkan mı var diye..muhabirde şuan sahnede dedi.şaşırdı sezen aksu,ben bile göremedim içerde yahu dedi.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    :) Tarkan'ı Tarkan yapan isimlerden birisidir Sezen aksu ... Öp öp olsun,Şımarık olsun,Hepsi senin mi olsun,şeytan azapta olsun,ikimizin yerine olsun...bir teşekkür etmek lazımdı Tarkan için...ve etti...iyi yaptı...tarkan için daha emekleri olan bir sürü insan var...onlarada teşekkür etti...ne mütevazi bir adam olduğunu tekrar gösterdi... Ama keşke Nazan hanimi da unutmasaydi...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!