tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu

Konu: Gerçekler

Sıkı Takipçi trkntrkn89 will become famous soon enough trkntrkn89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Gerçekler

Tarkanın ödül gecesi var diye kendi okulumun şenlğine gitmedim zaten demet çıkıyordu gitmeyecektim:D her neyse ödül gecesini saniye saniye takip ettim twitterdan sürekli tarkanla ilgili yazılanları okudum,demet akalın hande yener ve özellikle tan tarkana laf soka soka durmadılar ben bide tanı tarkan hayranı bilirdim yok tarkan toplasın hayranlarını gelsin ben hazırım falan aynen bunları yazdı,bunlardan hariç herkes tarkan hayranı zaten:D gelelim ikinci konuya:

Bildiğiniz üzere tarkan twitterda trending topic oldu bunu gören yabancılar hep atladı abartmıyorum her yabancı tarkan niye trending topic öldümü diye soruyorlardı,hepsi en son 20 yıl önce kiss kiss e hatırlıyoruz diye yazıyorlar,tarkan bi şarkıyla çıktı gitti diye biliyorlar buda tarkanın suçu,burdada sürekli tartışıyoruz ingilizce albüm olmalımı olmamalımı diye eqer tarkan uluslararası yolda gitmese korkarım unutulacak bende bunu istemiyorum,

Bu ülkede tan bile tarkana laf atabiliyor utanmadan,tan 50 bin bile satamazken tarkan 400 bini buldu bu ülkede ama tarkan bu ülkede daha fazla kalırsa sürekli bunlarla kıyaslanacak,ara sıra gelsin albüm falan olur ama bence tarkan için en iyisi amerika yaş geçmeden bişeyler yapmalı,bazılarınız yine diyeceksiniz ne gereği var tarkan zaten tanınıyor falan yok öyle bi olay,burdada bi albümle tüm ödülleri aldı zaten git bi single falan yap dene be abicim nolur yani dön yine piyasayı dağıt, ben üzülüyorum yabancıların aaa tarkan vardı bi ara şimdi hatırladık falan son 15 yılını bilmiyorlar tarkanın,dahada yazaacktımda bi hışımla saçma ve devrik yazmış olabilirim ama olay budur

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    niye bu anın tadını çıkarmıyorsunuz... Hepsinin zamanı vardır gündemimiz uzun bi süre kral tv müzik ödülleri olacak.

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Bence İngilizce albüm defteri çoktan kapandı.

Sıkı Takipçi trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    30
    Bu anın tadını çıkaralım .
    Ama trkntrkn89 arkdaşımız haklı bence tarkan bir kez ingilizce albüm yaptı.
    Her dk. o şarkılar dinlenilirse bıkarlar sıkılırlar yeni ingilizce albüm yapmalı ki Yurt dışında daha iyi adını duyarabilsin.

Sıkı Takipçi trkntrkn89 will become famous soon enough trkntrkn89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Emin olun ben herkesten çok çıkarıyorum,böyle başarılar beni çok sevindiriyor ama ben sürekli tarkanı daha iyi yerlerde hayal ediyorum yazık oluyor çünkü,twitterda bugünde demet akalın dolaylı yoldan bi iddaa attı tarkan ve samsun demir ödüller için 1 trilyon vermiş krala,bunları okuyorum sinir oluyorum,tarkanı zaten seviyor herkes ama tarkanın rakibimi bunlar,benim hala umudum var tarkandan bi ingilizce çalışması olacak bence,en azından ben olsam bıkardım bu ne böyle almadığı ödül kalmadı ve türkiyede şöyle bi durum var ne kadar türkiyeyle samimi olursan bizim tarkan olursun megastarlık falan gider,tarkan her zaman ulaşılmayan bi yerde olmalı..

En azından yetinmesin diyorum bu başarılarla,denesin başka şeyler zaten her yeni şarkıda tarkan yapmış diyor herkes,yada bana koyan tarkanın ing albümünün tutmamış olması dinledikçe sinir oluyor insan,son olarak daha nereye kadar tarkan buralarda ödül alacak sıkılır yani hep aynı şeyler hep el üstündesin insanlarda bıkar kendiside mesela en az önümüzdeki 5 kral tv de tarkan olmayacak gelmeyecek oraya çünkü bidaha böyle muamele görmez çok eleştri aldı kral, ikinci defa son olarak diyorum denesin tarkan,bişeyler yapacaksa dışarda bu tarkandır.

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Tarkan ya başarı bu kadar harikayken ne den hep olumsuz tarafının dan bahsediyosunuz takdir edlip gurur verici bir durum her Tarkan dediklerin de heyecanım,o duygu bambaşkaydı

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    tamam sevinelim, tarkan ödüllerin hepsini sildi süpürdü ama zaten tarkan buydu. yani tarkan 15 yıldır bu konumda. ne zaman albüm yapsa olay olmuyor muydu? ne zaman konser verse tamamen dolmuyor muydu? bu 15 yıl önce de böyleydi, şimdi de böyle. tarkan'ın artık türkiye'de daha fazla yapabileceği bir şey kalmadı. tarkan daha başarılı olmak istiyorsa açılacak. ya avrupa'ya, ya amerika'ya, ya da asya'ya. bir yerlere açılacak. o zaten açık demeyin, istisna ülkeler hariç tarkan'ı tanıyanların sayısı her ülkede %1 civarındadır. tabi atıyorum bunu ama böyle düşünüyorum. derseniz ki yemişim başarıyı, biz eğleniyoruz, iki senede bir albüm geliyor, dinliyoruz. zaten hiç bir şey diyemeyiz. ama tarkan daha da başarılı olsun diyorsanız vaziyet bu. tarkan'ın bence tek yapması gereken üretmek. ama egolarını bir kenara bırakarak üretmek. yani 1 şarkı yaptı, 1 albüm yaptı, tutmadı, bir daha yapacak. durmadan yapacak. ta ki tutana kadar. tarkan türkiye'de başarı yüzdesi diğer şarkıcıların dünya'da başarılı olma yüzdesinden daha fazla bana göre. yani bakıyorsun en ünlü isimlere, 2 albümlerinden 1 tanesi beğenilmiyor. tarkan'a bakıyorsun, albümleri geçelim, beğenilmeyen şarkı sayısı yok denecek kadar az. tarkan belki de sırf başarısız olmamasından kaybediyor. hiç tatmadı, tatmak da istemez haliyle. ama bu böyle yani, risk almazsa yine aynı konumda kalır, risk alırsa daha da başarılı olabilir ki tarkan'da çok çok büyük bir potansiyel var.
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.

Sıkı Takipçi trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    30

Cool

nedjohnlansen Sana hak veriyorum bencede artık açılmalı.
    Zaten Türkiye ' de en iyi sanatçı olarak biliniyor yurt dışında da herkesin tanıması gerekir ki tarkan risk alsa zaten çok başarılı olur bundan eminim.

Tüm Şarkılar Ezberinde worldstarrr is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    14
    tarkanın avrupaya açılamadıgını iddaa eden tarkancı benım facebookumda tarkanın profılı var gunlerce arjantın meksıka gıbı guney amerıka ulkelerınden bıle ınsanlar benı eklıyor gonderılerımı begenıyor tarkan onlinede sırf tarkan dıye artı youtubede sıkıdım sımarık dudu kuzukuzu başta bı cok şarkısına hergun degısık yabancı ınsanlardan yorum alıyor tarkanın tanınmadıgını neye gore soyluyorsun elbette 1 mıchael jackson degıl ama balkanlar olsun meksıka olsun rusya olsun arap ülkelerı olsun oralarda gayette tanındıgı ortada dahada tanınmalı demelıydın tanınmıyormuş yuzde 1 mıs sankı araştırdın boş boş yorum atmayın şuraya

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    sen gidiyorsun facebook'umda tarkan'ın profili var, meksika'dan vesaire ekliyorlar, tanınıyor yani diyorsun, bir de gelmiş bana atıyorsun diyorsun. tamam ben zaten atıyorum o %1'i derken ama senin facebook üzerinden gözlemin doğru, ben mi yanlışım? yüzde 1 ne demek bir düşün önce... meksika'nın nüfusu kaç bilmiyorum, iyimser şekilde atıyorum 30 milyon. 300.000 kişi tanıyor diyorum, sana acaba 300.000 teklif geldi mi? ayrıca meksika zaten tarkan'ın en çok tanındığı ülkelerin başlarında geliyor. rusya bu konuda tavan yapmış, rusya'da aşağı yukarı tarkan'ı tanımayan yoktur diyebiliriz. dudu çıktığı sene en çok satan yabancı albüm olmuş orda. 2 ülkeyi, hadi diyelim bir kaç ülkeyi daha böyle sayabiliriz. ama dur, dünya diyoruz. tarkan'ın facebook sayfasında 145.000 üye var. sen sana gelmiş 1000 tane yabancıyla mı tarkan yurtdışında acayip tanınıyor diyorsun? tarkan'a özel ilgisi olan insanlar tanıyorlar tarkan'ı. şımarık zamanında patlama yaptı, o günden bugüne de öyle bir patlama yapmadı. katılır mısın buna? o zamandan beri takip eden etmeye devam ediyordur ve seni ekleyen, gördüğün kişiler bunlar zaten. ya da onların tavsiyede bulunduğu kişiler... ha facebook dedin, iyi devam edelim. kıçı kırık justin bieber'ın 27.000.000 hayranı, justin timberlake'in 10.000.000 hayranı, rihanna'nın 32.000.000 hayranı, usher'ın 18.000.000 hayranı var. bunlar tanınıyor, tarkan da tanınıyor diyorsun, facebook'tan öyle görüyorum diyorsun... tarkan tanınıyorsa, diğerleri ne oluyor peki? ricky martin'e bakalım, tarkan'la beraber patladılar aşağı yukarı ve ikisi de birbirleriyle yarışacak düzeydeydiler. şimdi facebook'ta 2.000.000 hayranı var ricky martin'in. tarkan'ın 10 katından fazla... ne oldu da böyle oldu sence? madem tarkan tanıttı kendini... ricky martin daha iyi bir şarkıcı olduğu için mi hayran sayısı fazla? facebook'taki hayranlar bir şey ifade etmez diyemezsin çünkü sen dedin facebook'ta görüyorum hayranlarını diye... bugün bir manga'nın, bir mor ve ötesi'nin, bir bedük'ün hatta serdar ortaç'ın da yurtdışında en az 10.000 tane hayranı var. ama onlara bakıp da bunlar olmuş, dünyada tanınmış diyemezsin.

bunları yazıyorum beni tarkan düşmanı sanacaklar ama değilim, yıllardır bir başka severim tarkan'ı ama doğruya doğru. seviyorum diye tüm dünya tarkan'ı tanıyor diyemem.
    Konu nedjohnlansen tarafından (19-05-11 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.