tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
31 den 36´e kadar. Toplam 36 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    16
    Tarkan varken , başka kimse yok :))
    dün gece herkes bunu gördü zaten...
    TüRKaNTaRKaN
    VarLığıN BinBiR ÖmRe BeDeL!ツ

Metamorfoz futureboy is a name known to all futureboy is a name known to all futureboy is a name known to all futureboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    10
    Bundan sonra albüm yapacak olan gidip Tarkan'dan izin isteyecek.Tarkan'ın albüm çıkaracağı sene herkes projesini rafa kaldıracak.
    Aslında Tarkan çok baba adam.Ya bir de aç gözlü Serdar Ortaç gibi 6 ayda bir albüm çıkarsaydı ne olacaktı?Allahtan 3 yılda bir albüm yapıyor da diğerlerine ödül alma şansı sunuyor.
    Arkadaşlar dün Tarkan sahne aldığında kamera sürekli fanlarını çekiyordu.Onlar bizim siteden miydi yahu?
    bir daha çalar mı bilmem postacı kapımı, sanmam...
    biliyorum dönmezsin...
    sen çoktan gitmişsin...
    ...

3. Thanks İffeT.T., tarkan_mania thanked for this post
    Likes Efsane_1 liked this post
    Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    16
    bildiğim kadarıyla onlar sitede kayıtlı değil.
    Kravatlı arkadaş Serdar :D
    yanındaki esmer olan bayanda Banu.. :)
    diğerlerini pek göremedim..
    TüRKaNTaRKaN
    VarLığıN BinBiR ÖmRe BeDeL!ツ

Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    22
    Tanıdık isimlerdi hepsi :))

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    Cheeky
    Tecrübe Puanı
    12
    Alıntı tarkan_mania´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    bildiğim kadarıyla onlar sitede kayıtlı değil.
    Kravatlı arkadaş Serdar :D
    yanındaki esmer olan bayanda Banu.. :)
    diğerlerini pek göremedim..
    Ben dee bu sitedee kayıtlıyımm yahuuu :))))

Alıntı futureboy´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Bundan sonra albüm yapacak olan gidip Tarkan'dan izin isteyecek.Tarkan'ın albüm çıkaracağı sene herkes projesini rafa kaldıracak.
    Aslında Tarkan çok baba adam.Ya bir de aç gözlü Serdar Ortaç gibi 6 ayda bir albüm çıkarsaydı ne olacaktı?Allahtan 3 yılda bir albüm yapıyor da diğerlerine ödül alma şansı sunuyor.
    Arkadaşlar dün Tarkan sahne aldığında kamera sürekli fanlarını çekiyordu.Onlar bizim siteden miydi yahu?
    o gece ordaa olmakk hayatımınn enn büyükk rüyasınınn gerçekk oluşuyduu resmenn yaaa:))) Tarkan ödüll aldıkçaaa attığımızzz çığlıklarr dünn gibii aklımızdaa halaa hepimizinnnn ::))) Gerçekkk bir KRAL olduğununnnn belgesiydii o geceee TARKAN herşeyiyleeee....Seniiii gerçektennn çooookkkk amaaa çooookkk seviyorumm TARKANIMMMMMMMM....!!! Dahaa nicee nicee ödğllerimizz olsunnn ve bizdee yanında olalımm herşeyimmmmmmmmm
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    Bashful
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı futureboy´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Allah guldursun seni, inanilmaz keyif aldim yazindan...:)))Hele Hakan abinin ,,Abi acıdım ya diğerlerine. Tek günahları Tarkan'la aynı kategoride aday olmakmış.'' dediyinde gulmekten yerlere yattim...O geceyi bastan sona izledim ve her saniyesini hatirliyorum...Hatta Tarkanin o sahneye surpriz bi sekilde cikacagini da hissetmistim...Evet bu siteden bazi arkadaslar bunu onceden biliyorlardi...Orda ciglik cigliga atan bi suru Tarkan hayranlari vardi cunku...Ve Bizimki de suretli hayranlar olan tarafa opucukler yagdiriyordu...Valla ne yalan soyleyim ordaki arkadaslarimizi kiskanmadim deseeeem yalan olur...Ama 2011 degil de 2010 KralTv odul toreni benim daha cok hosuma gitmisti ve Allahtan kayd etmistim o geceyi...Hatta o vidyonun canli kaydi hala duruyor bende...Gercekten de acayip heyecanli bi geceydi ya...

Bak pisman oldum simdi, boylesine heyecanli bi sohbeti nasil kaciririm ben, kendime inanamiyorum ya...:O
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin
    En Nadide Çiçeğisin.
    Taa İlk Bakışta Vurdun
    Mühürü Kalbime
    SEN Ezelden Vazgeçilmezimsin!...

8. Thanks futureboy thanked for this post