tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    21

Tarkan Hollanda konseri -2011 (anı)

bugün amsterdam konseri öncesi kulisine girerek kendisiyle tanıştığım popstar. birinci dakikadan itibaren yıllardır tarkan'la tanışıyormuşuz hissiyatını yaratan bir sıcaklığa, mütevaziliğe sahipti. herkesle ilgilendi, herkesle fotoğraf çektirdi. toplu fotoğrafta herkesin görünmesini istedi, fotoğrafta birinin bile görünmeme ihtimalinin onu gerdiği çok açıktı. tarkan'ın bizlere adımızla hitap etmesi de bizleri inanılmaz mutlu etti. bulunduğu konumu kesinlikle sindirdiğini söylemem gerek. egosunu yenmeyi bir şekilde başarmış. bizleri inanılmaz mutlu etti. her şeyden geçtim; brezilya'dan, abd'den, fransa'dan, meksika'dan, romanya'dan, belçika'dan, hollanda'nın farklı yerlerinden gelen bir sürü tarkan hayranıyla tanışma ve konuşma fırsatını yakaladım ve resmen inanamadım. tarkan şarkılarını anlayabilmek adına türkçe kursuna başlayan mı ararsın, bir konserini görebilmek için kalkıp kıta değiştirenini mi? insanlar yıllık izinlerini tarkan'a göre ayarlıyorlar ve yılda 2-3 kez türkiye'ye geliyorlar. tarkan'ın kesinlikle bir dünya starı olduğuna bugün amsterdam heineken hall'da ikna oldum. yanımda 40 yaş üstü dutch bir kadın tarkan'ın en kıyıda köşede kalmış şarkılarını bile söylerken adama hala dünya starı değil muamelesi çekmek yakışık almaz. türkiye'de göz göre göre değeri bilinmiyor, o kadarını söyleyebilirim.

olur öyle arada ( ekşi sözlük yazarı)

turkiye'nin yurt disinda ve ozellikle de yakin cografyamizda gelmis gecmis belki de en unlu sarkicisi. canli performansi ise ilerleyen yasina ragmen gercekten hala cok cok iyi. muthis bir sahne enerjisi var ve bunu seyirciye cok iyi bir sekilde yansitiyor.

eger son izledigim amsterdam konserinde yaptigi gibi, 60 yaslarindaki hollandali teyzeleri ve amcalari, hic turkce bilmeyen insanlari ve cok farkli jenerasyonlardan olan yuzlerce seyirciyi ayni anda ayakta dans ettirip, bu kadar eglendirebiliyorsa bu adama gercekten saygi duymak lazim. muzigini seversin ya da sevmezsin, ama isinde bu kadar basarili birini takdir etmek gerekiyor bence.

amsterdammer (ekşi sözlük yazarı)

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Yazar'a harfi harfine katiliyorum. :)

Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    28
    Harika bir yazı,ne kadar da doğru söylemiş Türkiye'de göz göre göre değeri bilinmiyor ! Bırak taktir etmeyi,bir açığını yakalasakta al aşağı etsek diye çabalıyorlar...

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    yazıya kalılılmayacak gibi değilki ben de katılıyorum