tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 41 Sayfa bulundu
    Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    forum gun gectıkce yenılenıyor banneımızde geldı tesekkkur butonumuzda geldı şimdi sıra sohbette galıba :) Bannere tıklayınca ana sayfa açılmasınada çok sevındımm.. alışkanlık olmustu çünkü o :)
    Konu tarkaseksüel tarafından (04-04-11 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.

Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    28
    Heyooo,Tarkan resimlerimiz de gelmiş yukarıya

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    Yeni tema ve sürüm çok güzel olmuş emeği geçen herkesin ellerine emeğine sağlık:)
    Forumun yokluğu çok belli oluyor..Ne kadar "eskisi kadar" yazmasamda hergün takip ediyorum:)

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Tarkan resimleri olsun lütfenn
    Konu secil.06 tarafından (04-04-11 Saat 23:59 ) değiştirilmiştir.

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Öncelikle yeni görüntüyü beğenmesek bile bi değişimin olması şarttı çünkü eski tema senelerdir değişmiyodu ve sıkılmıştık..Eflatun rengini pek beğenmememe rağmen yeşilden çok çok daha iyi olmuş ama yine yeşiller hakim ve zaten senelerdir forum bu yeşil tonundaydı..Gri,lacivert,eflatun daha uyumlu olur gibi..Ayrıca geri planda komple bi Tarkan fotoğrafı falan olsa çok hoş olur çünkü açık renk baya göz yormakta..Teşekkür butonunun yanındaki -sevdim-sevmedim- bence gereksiz olmuş çünkü sevdiğimiz yorumlar için teşekkür butonunu kullanıp sevmediklerimize zaten teşekkür etmiyoruz.Şimdilik bu kadar,kolay gelsin=)
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    Emeği geçen herkese teşekkürler..
    çok güzel olmuş ama avatar biraz daha büyük olsa,
    üyelikle ilgili kısım çerçeve içinde dursa sanki daha hoş olacak gibi..

Metamorfoz berkan is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    bir önceki tema daha iiydi çok sade oldu bu tema mavide tarkanla uyusmuo yesil gözlerinin rengiydi iiydi benim düşüncelerim bunlar bu temadan hiç hoşlanmadım ama emeğede saygım var emegi gecen herkese tesekurler saygılar...

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    daha da yenilikler gelcek mi arka fon değişimi,tema gibi.. şuan ki hali pek iç açıcı değilde bana göre yani.. :)

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    forumun bu haline alışmam biraz zaman aldı ama bence yeniden bi değişim gerektirecek ya da eski hale dönelim denecek kadar kötü/farklı değil. yenilik iyidir :) emeği geçenlere teşekkürler :)
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    yeniliklerle dolu bir Tarkan coll