tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 41 Sayfa bulundu
    Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    sanırsam forumun bu halıne gecenkı gıbı banner gelmıyorr

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Forumun en alt kısmında son 10 konunun görünmesi güzel zaten diger forumda da vardı, daha da güzel olan en çok okunan , en güncel konular gibi konsolların olması, fakat şuanda çalışmıyor herhalde çünki başlıkları açmıyor. Ben forumun renginin tarkanın çıkardığı her albümde nasıl tarkan.com değişiyorsa forumunda değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Adımı kalbine yaz albümüyle forumun tema rengi bence tarkan.com gibi olmalı...
    Ayrıca forumda en azından aylık olarak anketler düzenlenmesinden yanayım. Bir konu içine açılı olmayacak ama, nebilim forumun sağında solunda herhangi bir yerinde anket asılı duracak 1 hafya 1 ay artık ne kadarsa forumdaki üyeler oy verecek tarkanı etkileyecek konularda da anketlerimiz olabilir:)
    ve daha öncede belirttiğim bir şey söylüyecegim kesinlikle en azından 10 mesaj barajı gibi bir şey olsun yeni üyeler kendini tanıt bölümü hariç konu acamasın, 10 mesaj barajını doldurdugunda açtıs...

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Hersey yoluna giricek arkadaslar, yeni sürüm oldugu icin bilgileri edindikten sonra düzene koyulucak. Ebru bu konu hakkinda ugrasiyor.

Bizde icimizden tüm temaya "dislike" diyoruz zati. :)

Sıkı Takipçi TARQANIM has a spectacular aura about TARQANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    hayirli olsun ben yesilli halini daha cok sevmistim bu hali biraz soguk geldi bana alisinilir heralde zamanla..
    SERSERIM DELI DOLU TEREL50

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    forum düzelemekte zor iştir kodlar falanlar filanlar. Allah olaylık versin Ebru ablaya :)

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    eski halini özledim acikcasii :(

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Ben yeni temayı çok beğendim ama daha çok Tarkanlı bir şey olursa daha çok beğenirim yeni klibinden kareler,avrupa konserlerinden resimler falan olması beni daha çok mutlu eder açıkçası.Ama beğendim mi?evet.muhteşem.
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    bekleyeceğiz eski halin den daha güzelmi olur yada eski hali özlenilmeye devammı eder form acısın da yenileklerin olması cok güzel emeği gecen herkeze teşekürler

Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    28
    Evet ya,bende bol Tarkan'lı bir tema ve tema renginin "Tarkan'ın gözlerinin yeşili,Tarkan yeşili" olmasını istiyorum

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    artık Tarkan gözlerinin oldugu bir form da olmak süper olur