tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

Ibrahim tatlises! acil sifalar!

bildiginiz üzere ibrahim tatlises silahli saldiriya ugramistir... belki burasi yeri degil bunu yazmak icin hakli da olabilirsiniz... ama cok sevilen bir sanatci olmasindan önce bir insan..hic bir insan böyle bir saldiriya ugramayi hak etmez..tarkani sevmemis olabilir..bazi yanlis hareketleri olmus olabilir ama türkiyede böyle seylerin yasanmasi beni üzüyor..hic yakistiramiyorum türkiyeye bunu..elbet her ülkede böyle seyler oluyor ama türkiyede olunca tüm dünyada abartiliyor ve türkiyenin modern ve medeni olmayan, demokrasinin uygulanmadigi bir ülke durumuna düsüyor..ben türkiyenin böyle seylerle adinin cikmasini istemiyorum..almanyada yasayan biri olarak bire bir duyuyorum türkiye hakkinda ki yanlis düsünceleri...tarkanin hayranlari olarak hepimizin insanliga önem verdigini düsünüyorum ve böyle seylerin yasanmamasi dilegiyle ibrahim tatlisese acil sifalar...allah onu türk halkina, sevenlerine bagislar insallah ve kisa bir zamanda atlatir
    Konu denizarya tarafından (16-03-11 Saat 00:48 ) değiştirilmiştir.

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    ölüm hak ama bu tarz bi ölüm kimseye yakışmaz. İnşallah iyileşir.

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Ibrahim Tatlises'e uzuldum..:( Insallah sag salim aramiza donur..Kucuk oglu cok uzgun..Allah sifa versin!Tanri gunahlarini affede..

Dudu Dilli okantuzun is a glorious beacon of light okantuzun is a glorious beacon of light okantuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    tatlıses ve tarkan daha sonra aralarındaki buzları eritti.. tarkanın bununla ilgili röportajları vardı uçakta karşılaşmışlar tatlıses özür dilemiş konuşmuşlar.. Ve hatta Tarkan harbiye konserinde Tatlıses'e hediye çiçek ve not göndermişdi Tatlıses'de bu notu sahneden okumuştu.. Özel hayatı şu-bu-o.. Hani biz Tarkana uyuşturucu falan laf ettiler mi diyoruz bize onun sanatı önemli.. ibo'da öyle bu ülkenin önemli sanatçılarından biri ona yapılan bu saldırı çok alçakça Allah şifa versin umarım iyileşir ve sahnelere geri döner

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben pek cok sevmiyorum ama vallah ne zaman bu haber okudum cok uzuldum
    insallah iyilesir

Metamorfoz Tar-Khan will become famous soon enough Tar-Khan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    her ne olursa olsun allahin verdigi cani almak cok büyük bir günah
    her ney icin olduysa Para olsun veya herhangi birsey,Ibo´ya degil Sanata yapilan bir Leke´dir...
    Dünya Gözümden Düstü Bu Kadar Aci Yeterrr...

Metamorfoz levent_taka61 will become famous soon enough levent_taka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    su testisi su yolunda kırılır nasıl yaşarsan öyle ölürsün diye bi söz var bilirseniz ben

hala o inşaat işçilerine sizin beyninizi kurşunla doldururum dediği günleri unutmuyorum

siz ne çabuk unuttunuz kadınları vurdurduğunu iyi hatırlıyoruz biz.. bazı şeyler unutulmaz

allah teala insana hak etmediği cezayı vermez başa gelen musibetin altında yatan aslanı

biz bilemeyiz belkide bu olaydan sonra kendine çeki düzen vericek eğer kalkarsa...
    Yeniden canlanmak için, Avrupa medeniyetini taklit değil, gücümüzün esası olan, İslamiyete dönmemiz gerekir!

II. Abdulhamid Han.

Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    28
    Doktorları az önce açıklama yaptı tv de,uyandırılmış,yoğun bakımda tedavisi devam edecekmiş,hayati tehlikesi %10 a düşmüş.Acil şifalar diliyorum,Allah ailesine-sevdiklerine bağışlasın.

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    kişiliğini sevmem,adam vurdu, vurdurdu ve vuruldu ..hep bu işlerin içindeydi,olacağı belli bişeydi. ama sesi gerçekten çok ayrı .benimde dinlemişliğim vardır zamanında .sesi ve şarkıları güzel gerçekten.inşallah iyileşir.allah acil şifalar versin ibo'ya ve tüm hastalara tabi ki.

Metamorfoz levent_taka61 will become famous soon enough levent_taka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ewt buna katılıyorum sesi hariç seviyesiz kişiliği var ayrıca karakteri çok

düşük bi insan..
    Yeniden canlanmak için, Avrupa medeniyetini taklit değil, gücümüzün esası olan, İslamiyete dönmemiz gerekir!

II. Abdulhamid Han.