tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu
    Vip Üye Pamela_beyazgul has a spectacular aura about Pamela_beyazgul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

Smile Askmeleyi'nin dogum gunu!!!!

canim ikizim benim Iyi ki dogdun!!
    Iyi ki varsin melegim!!!
    Bitanem sana saglik, mutluluk, sans, tum dileklerinin gerceklesmesini diliyorum!!!
    Seni cok seviyorum candim benim!!!
    Iyi ki dogdun!!!!

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    mutlu,sağlıklı ailen ve sevdiklerinle nice senelere = )

Dudu Dilli *ipek* has a spectacular aura about *ipek* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    ♥Sen Nefes Kadar Önemli,Canım Kadar Değerlisin..♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...İyi ki doğdun.İyi ki varsın.Birtanemm:)♥♥♥

Metamorfoz Zara is on a distinguished road Zara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Sarammmmmm guzel melegimmmm cadi baciiiim benim iyiki dogdun iyiki tanidim seni birtanem cnmmmm dogum gunun kutlu olsun!!!!!! :)))

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Canimmmmmmmmmmmmmmm, nasil da haberim yokmus benim bundan..

HER SEY GONLUNCE OLSUN BIR TANEM,MELEK KALPLIM,GUL YUZLUM, CICEK KOKULU KUCUK KARDESIM!!!DILERIM KI HAYAT BASAMAKLARINI TIRMANIRKEN TABANLARIN HIC DIKENE RASTLAMASIN,YUREGIN DERT, RUHUN HUZUN, VUCUDUN IZTIRAP GORMESIN!!! IYI KI DOGDUN TATLIM,IYI KI TANIMISIM SENI!!!NICE QURUR, MUTLULUK, HUZUR DOLU YASLARA!!!!SENI COK AMA COK SEVIYORUMMMMMMMMMMMM! ;)

Kusura bakma bir seyler hazirlayamadim sana(havamda degilim, biliyorsun durumu..) ama borcum olsun..(:

Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    nice mutlu yillar;-)

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    saracimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    canim benim seni cok ama cok seviyorum bebisss
    dogum gunu kutlu olsun askim
    iyi ki dogdun iyi ki varsin

je t aime

bisoussssss

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Doğum gününüz kutlu olsun.

Metamorfoz askmeleyi has a spectacular aura about askmeleyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Herkese cok tesekkurler!!! pamelam, ipekim, zaramm, elodie, xurush , secil, ebru :)) iyiki varsiniz :) tarkan sayesinde tanistim hepinizle ve hep birlikte nice mutlu Tarkanli senelere insallah :) xurush bu arada sen bana en buyuk hediyeyi yaptin zaten iyiki tanimisim seni:))