tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    21

Tarkan'la Ümit Sayın'ın çalışmama nedeni.

Ümit Sayın Tarkan'a Aacayipsin albümünde 3 şarkı vermişti..
    Dön Bebeğim
    Bekle
    Gitme
    ancak bu albümden sonra Tarkan neden kendisiyle çalışmamış diye düşünmüştüm. Bi yerde okudum.. Ümit Sayın Tarkan'ın albümünde 3 şarkısının olduğunu o albümün 2.5 milyon sattığını dolayısıyla 3'te 1'inin kendisine verilmesi gerektiğini söylemiş.
    Tarkan'da bundan dolayı artık kendisiyle çalışmamış.
    ama Tarkan genellikle böyle yapıyor.. Sezen Aksu ve Ozan Çolakoğlu hariç bi çalıştığı ile bi daha çalışmıyor..
    Nazan Öncel
    Turgut Berkes
    Mete Özgencil(kovulur mu gönül konduğu yerden!)
    .....

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    haberlerde zamaninda öyle cikmis olabilir ama hic inanmiyorum..ümit sayinin belki baska projeleri vardi...yine bir araya gelmek nasip olamadi..zaten gercekten bu neden yüzünden bir daha bir araya gelmemis olsalar bile bu tarkanin yüzünden degil kicünki payin düsen parayi veren kisi tarkan degil müzik sirketii..1994-1995 yilindada tarkanin daha müzik sirketi yoktu

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    bende inanmiyorum paranoya bir dusunce olmus guzel bir sarki besteleseydi ve tarkana goturseydi kesinlikle tarkan okurdu diye dusunuyorum
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)

Tarkan Aşığı fincan is a glorious beacon of light fincan is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    17
    Birkaç ay önce Ümit sayın best fm e konuk olduğu zaman arzu çağlan sordu küsmüsünüz neden şarkı almıyo senden diye ümit sayın da aramızda problem yok sağolsun her albümünde benden şarkı ister dedi ama ben farklı şarkılar yapıyorum artık o yüzden tarz olarak uygun gelmiyor dedi.Bir ara aralarında problem olduğunu bende düşünüyorum o da zeynep dizdar için albüm yaparken gerekli desteği vermediği için sitem etmişlerdi ama o zaman Tarkan Amerika Türkiye arasında mekik dokuyordu yani kasıtlı yapılmış birşey yoktu.Galiba zaman içinde konuşup onu da halletmişler ki farklı firmalarda olmalarına rağmen Tarkan hem düeti kabul etmiş hemde klipte oynamayı kendi teklif etmiş.Ümit Sayın bu albüm dışında yeni şarkılardan oluşan albümününde kısa süre sonra çıkacağını söylemişti.Tarzında ki farklılığı o zaman görürüz herhalde

Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ola bilir TarkaN kendisi ozletmeyi cox seven biri bence...