tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Serdar Ortac ve Tarkan'i dinlemiyorum!

Arkadaslar;Sarkici Yasar Kral Tvnin sevilen programi Mehmetin Gezegenine katilmis.ve kendisine verilen sorulari cevaplamis...daha önce Serdar Ortac benim kulagima hitap etmiyor diyen şarkıcı,''deseniz bana Tarkan dinler misiniz?''ona da hayir derim demiş.Az önce özetini gösteriyordu programin orada dinledim de...''2000li yillarda pop müzigi biraktim''demis...

Acaba Tarkanla Serdar Ortaci nasil bir tutmus?
    Tarkan nasil dinlenmez?Anlayamadim gitti.
    Gerci Yasar cok kaliteli sarkilar yapan bir sanatciydi su ana kadar ''Aldanirim'',''Kuslar'';''denizin tuzu''giibi onlarca sayabilecegim güzel sarkisi vardi...Ama simarmis heralde...Ortada yani bu... ;)

Ne düsünüyorsunuz bunla ilgili?
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Dudu Dilli orhan89 is just really nice orhan89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ben Yasar i bu gune kadar kimseyle polemige girmeyen, kaliteli muzik yapip kendi isine bakan birisi olarak biliyodum ama bu aralar sesi fazla cikmaya basladi =) Dedigin gibi biraz simarmis sanirim.

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    elbet herkesin sevdigi veya sevmedigi sarkicilar vardir..bu demek olmuyor ki o sanatciya karsi bir saygisi yoktur..sadece müzik tarzi o kisiye göree daha az hitap eden bir müziktir...sanmiyorum ki serdar ortacla tarkani bir tutsun..ama ikisininde müzigi ona göre degil anlasilan.. oda biliyor elbet tarkanin nekadar iyi bir yorumcu oldugunu..bizee tabi imkansiz geliyor tarkanin müzigini sevmemek ama sonucta bizim burda bulunma nedenimiz zaten tarkan hayrani olmamaiz..tarkan ne yapsaa hastasiyiz :))

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    sevmeyebilir ne var bunda. herkes sevip dinlemek zorunda değil ki.kıyasta yapmamış bence.neyse yaşarın eski şarkıları güzeldir hakkaten hala dinlerim.."aldanırım" özellikle...

Metamorfoz gizem-akkaş will become famous soon enough gizem-akkaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ben yaşarı severim şarkıları çok kaliteli aşk şarkılarını en güzel söliyen sanatçılardan biri olablr sevmiyeblr saygı duymak lazım kötü bişi dememiş sonuçta biz tarkanı çok sevdiğimz içn sevmemek imkansız gelio ister istemez üzülüoruz:)

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    saygi duymak lazim. tarkani kötülemeden sölemis o yüzden birsey diyemicem. dinlemeyen üzülsün :)

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    herkezin kendi kararı Allah dan sadece dinlemediğini söylemiş gerci bu bile dikkatleri üstüne cekmeye yetmiş

Dudu Dilli SelenYasavul will become famous soon enough SelenYasavul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    twilightinda dedigi gibi Serdar Ortac ile Tarkani nasil bir tutmus ?!
    arada koskocamaaaan bir fark var !

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    o zaman cok sey kaybediyor
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)

Tüm Şarkılar Ezberinde SunaLea is on a distinguished road SunaLea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    bunu açıklamıştı radyo yayınında bende izledim o ğün
    YAŞAR POP MUziği dinlemiyormuş sadece ardından biride tarkanı dinliyomusunuz peki diye gıcıklık olsun diye sormuş adam ne desin dinlemiyom demiş dogal olarak pop muzigi sevmiyorum dedi tarkana özel bi durum yok ...kendi agzıyla dedi bunları ...ben pop musik dinlemiyorum dedi sadece