tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

new ''Tarkan'la seslerimiz uyuşmadı''

Yeni albümünü geçtiğimiz hafta Çınar Müzik etiketiyle çıkaran;Pop Müziğin güçlü sesi Deniz Seki;yeni albümünde Tarkan'la çalışacaklarını hatta Deniz Seki'nin Tarkan'la düet yapmak istdeğini,ancak son anda seslerinin uyuşmaması nedeniyle düeti iptal ettiğini söyledi.

Deniz Seki:''Tarkan zaten geçmiş zamandan beri arkadaşım.Ben bir müzik yarışmasına katılmıştım,O orada jüri üyesiydi.Tanışıklığımız oraya dayanır.Bu albümde herkese bir sürpriz yapıp,sözü ve müziği Tarkan'a ait olan ''Dedikodu'' şarkısını okuyacaktık.Ama seslerimizin uyuşmadığını farkettik.Ve iptal ettik.
    Tarkan ile düet olmaması benim için gerçekten üzücü,ama yine de albümün güzel olduğunu düşünüyorum.Söz yaşlarımı akıttığım bu albümde,sizlere çok teşekkür ederim''dedi.

GÜNEŞ GAZETESi
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    hic böyle bisey konusulmamistii..gercekten sürpiz olurdu benim icin:) kafamdada zaten onlari aynii sarkiyi söylerken hayal edemiyorum ne yazik ki ya :S herseyin hayirlisi ne diyelim

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Ilginic..Yanilmiyorsam Tarkanin eski albumlerinde Deniz back vocal yapmisdi,o zaman sesleri uydu da simdi mi uymadi?

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Ama simdi,BV(Back vocal)farkli bir seydir...İki tane ''Oooo'' yada ''aaa'' dersin olur biter... ama düette sarkiya eslik etmek zorundasin.En azindan yarisina...Ki sarkiyi o söyleyecekmis demek ki;Tarkandan daha fazlasini söylemesi lazim...
    Ben Deniz sekinin sesini cok begenirim...eger böyle birsey olursa(olsaydi)seve seve dinler(d)im... ;)

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    haber doğrumu bilmiyorum ama bence isabetli bi karar olmuş iptal olması

Metamorfoz flores has a spectacular aura about flores - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bizim Cavanşir Məmmədovla Tarkan duet oxumus.ı)))))))))
    Her kes neden bu kadar can yandiriyor Tarkanla duet okumak ucunI)))

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    unu duymamıştık hiçç.. KEşke yapabılseerdı duett

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    Tarkan'ın karma albümündeki bi şarkıda kendisi vokal yapmıştı. Sen Başkasın Aşk ya da Taş'tan birinde. kartonete bakmak lazım...
    Bu nedenle haber yalan!
    back vokal o kadar sıradan bişey değil.. Öyle olsaydı back vokali Ozan Çolakoğlu da yapabilirdi...uydurma haber.
    dedikodu majör bi şarkı bu nedenle inici gamları basamamıştır kendisi..Dedikoduyu okuyamamıştır... Sonra Tarkan'la uyuşamazsın. eee Karma'da nasıl uyuştu..

Tecrübe Puanı
    29
    Acaba bu bildigimiz yani metamorphosis albümde yer alan Dedikodu sarkisi mi acaba,yoksa tarkan kas göz arasinda yeni bir sarki mi yapti?merak ettim simdi... :)

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    iyiki duet olmamis deniz sekiyi hic begenmiyorum ustelik aklima kotu seyler geliyor duet yapsalardi da gazeteciler bazi(!) detaylari yeniden pisirip ortaya atarlardi isabetli karar Tarkan bide sibel candan vazgecsen ah ah tam olacak
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)