tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 331 Sayfa bulundu
    **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Gecen bulusmalarda Tarkan'i henüz görmeyen üyelere öncelik tanidigimiz gibi, bu bulusmada da öncelik verilicektir. Gecen bulusmalarda edinen tecrübeye dayanarak bu sefer forumda aktif olmalari en önemli sartimizdir, yorumlari ile tanimadigimiz üyeleri TarkanColl adina yollayamayiz. Arti tecrübemiz de gösteriyor ki, cogu zaman TarkanColl bulusmaya kadar arac olarak kullanilmakta sonradan unutulmakta. Bu acidan hergün foruma girerek aktif/güncel durumda olmaya calisan foruma bagli ve kidemli olan üyelerin - bulusmus olsalarda - desavantajlari olmasina karsiyim. Bu yüzden herkese cagrim, forum hayatiniz benim sahsi oyum icin önem tasimakta. Konserlere kadar cok sey degisebilir, iyi bir izlem yaratmaniz sizin elinizde; kisa sürede pozitif anlamda yükselis yaklayan üyelerde de bulusma mümkün olabilir.

Saygilar
    TarkanColl FanClub | Kenan I.

Tarkancı Cheek.Arzu is on a distinguished road Cheek.Arzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    paris yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees !
    Arzu

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    O zaman benim Tarkan'la görüsme imkanim direct 0 yani...
    Gecmis hatalarim,genis zamanda yapmis oldugum hatalarim...Off ki ne off...
    Pozitiv anlamda da tek düzelme olmayan üye benim heralde...Her gün farkli bir vaka...
    Her gün birisiyle tartis,her zaman uyaril,yada forumdan sutlan...bilmem kacinci üyeligimdir bu bilemiyorum... ya bi sey yapsaniz da her seye 0 dan baslama gibi bir seyimiz olsa...olmuyor mu?ne bileyim iste,hatalarimi yok sayamazsiniz tabi ki...ancak ne bileyim?Tarkani ne kadar sevdigimi herkes biliyordur heralde...elestirilerimi de cok sevgiden mi yapiyorum bilemiyorum artik...herseye 0 dan baslamak demisken;tarkanin da sarkisini söylemeden gecemicem...her gün yagmur yagabilir,insan hata yapabilr,birbirmize tutunursak belki günes dogabilir...hani hic mi günes dogma sansi yok?beni de birazcik anlamalisiniz yani...bilmem kaç bin insan tarkanla görüsmüs,tanismis,sarilmis,resim cektirmis...benimse cakma olup olmadigni bile bilmedigim bi imzam vardi...onu bile tarkanin yanindan birisi(adini söylemeyim hic,forumu takip ediyorsa kizmasin bana)photoshopla yapip yapmadigini bilmiyorum....neyse,tekrarliyorum...Sizi yada Tarkani üzecek cok sey yaptim,sevgili adminlerim...ama 0dan baslayamaz miyiz herseye?Sil bastan baslamak gerek degil midir bazen! :(((
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Konumuz Avrupa konserleri. Vakit geldiginde bunlari yazarsin - no drama. Bu arada ne ben nede baskasi sandigin kadar sivri oldugunu düsünüyordur. Bu acidan ne hergün uyariliyorsun nede ciddiyet biciyorsun. Bu konular gündem olmamali.

Her yeni bir üyelik, yeni bir kimliktir. Eskilere dönersen eskilerle hatirlanirsin.

Saygilar
    TarkanColl FanClub | Kenan I.

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ooo :) bizim ki gibi güzel bi buluşma olur inşallah avrupa turnesindeki tüm buluşmalar :) herkesin kalbi güp güp atıyodur şimdiden :) seçilecek olan adayları şimdiden tebrik ediyorum :))

Vip Üye gence is just really nice gence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Umarım tanışma fırsaı olan arkadaşlar şanslarının bilincidinde olur ve o anın tadını çıkarırlar:)İnanılmaz güzel bir heycanı olacaktır:)Ben de Almanya'da olacağım o tarihlerde fakat bilet alamayabilirim çünkü öğren ci bütçesine fazla geliyo.Tarkan bana konser bursu verirse de hayır demem hani:)Ben Regensburg'ta olacağım.Münih yakın olduğundan, Münih konser bursu istiyoruuuumm:)))
    Hata yoktur, tecrübe vardır.

Vip Üye Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Ebru abla, süpersin.

Ben allah nasip kismet ederse Münih'deki konsere gidecegim.

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Kenan'ın da dediği gibi, forumda aktif veya kıdemli olup Tarkan ile hiç görüşmemiş üyelerimize öncelik vermekle birlikte, Tarkan ile daha önce görüşmüş aktif ve kıdemli üyelerimiz de buluşmalara katılacaklardır...

Vip Üye Lorenser is just really nice Lorenser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    merhaba Ebru , ben Amsterdam konserinde olacagim mumkunse yine bulusmak istiyorum , tesekkürler

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    harika bu haberler ya süpersiniz form yöneticilerine cok teşekürler konserlere katılan bütün fanlar umarım ilkkez görülenler secilir,secilmeyenler üzülmesin konser de olmak da süper dir