tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 34 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 331 Sayfa bulundu
    TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Lightbulb Avrupa konserlerinde Tarkan ile tanışma fırsatı

Yine bir TarkanColl geleneği olarak, Nisan ayında başlayacak olan Avrupa turnesinde Tarkan ile tanışma fırsatını sunuyoruz sizlere...

Daha önümüzde çok süre var ama şimdiden konserlerin heyecanı hepimizi sarmışken sizlere bu müjdeyi de vermek istedim...

Yine forumdaki aktiflik, üye olma tarihi ve kıdem göz önünde bulundurularak seçim yapılacaktır...

Bu başlık altına hangi konsere gideceğinizi yazın lütfen.

Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    FRANKFURT dermisim:-)

Tarkan Aşığı TARKANFREAK is a jewel in the rough TARKANFREAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Düsseldorf

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Türkiye'de yasadigimdan;hic bir avrupa konserine gidemiyorum.
    Bursa'da yasadigimdan;Istanbul yada her hangi bir baska sehir de ki konsere de gidemiyorum.
    Ve hala merak ediyorum;Bursa'da her hangi bir aktivite olacak mi?Ki hic sanmiyorum.Cünki forumda tek 7/24 online olan Bursa'li üye benim...Biraz daha aktif üye lazim ki bulusma,görüsme olsun...
    Haa bi de;Tarkan 2013ten önce Bursa konseri verir mi?O da var...
    Bursada her hangi bir aktivite olursa,seve seve katilirim.
    Ama öbür türlü,hic bir aktiviteye katilamadan yasayip gidicem heralde :)
    Konsere katilan arkadaslara iyi eglenceler...
    Bizim yerimize de eglenin. ;)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    keskeeeee keskeeeee öylee bi imkanim olsaa...tarkanla bulusmakkk hayal gibi yaa:)))))) BEN 24 NISAN DÜSSELDORF KONSERINDE BULUNACAGIM...insallahhh hayalim gerceklesiiiirrrrrrrrrr :((

Tarkancı sidar is on a distinguished road sidar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bendeeee Düsseldorfa gitcem 24dee

Istanbul Temsilcisi badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

bilgi Tarkancoll Avrupa Turnesi Organizasyonu 2011

Avrupa Turnesi Tarkan ile Buluşma Fırsatı 2011 !

Yine Tarkancoll Uluslararasi bir etkinlik organizasyonuna daha imza atacak.

Konser öncesi Tarkan ile tanışma fırsatını,Tarkancoll site üyelerimizden kıdemli ve aktif profil yönleri baz alınarak belirlenecektir.Etkinliklerimiz Tarkan Avrupa turnesi tüm konserlerinde olacaktır. Katılım belirli ve sınırlı kişi kapsamında oluşacaktır.

Kimin hangi konsere gideceğini bu başlık konusu altında lütfen yazsınlar.

Şimdiden herkese iyi şanslar..
    Konu badboyserkan tarafından (16-02-11 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    konsere gidecek olanlar adına cok sevindim böyle bir organizasyon Tarkan coll farkıyla secilecek olan arkadaşlara bol şanslar,konsere gidecek olanlara şimdiden iyi eglenceler

Metamorfoz Zaza is just really nice Zaza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Merhaba arkadaşlar, nişanlimla birlikte Belçika konserine gitmeyi düşünuyoruz. Kendisi türk degil fakat benim gibi büyük bir Tarkan hayrani. Aceba Hasselt konserinde Tarkan'la göruşme firsatimiz olabilirmi ?

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Bütün konserlerde buluşturmalar yapacağız...