tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Cool Tarkan/Beyaz Show - Çağkan - Gel hele gel :))

Selam arkadaslar...Konuyu nereye acsam,bilmemedim,konuyu buraya aciyorum o yüzden... Komik bi sey oldugu icin.. :))

Beyaz pograminda yeni bi seye yer vermis... Top 3 diye...3 sarkiyla alay ediyor... :D Ama ne alay? :D Hic sormayin gitsin...
    Tarkan'in da gel gel,güzelim gel gel acımayacak şarkısıyla alay etmiş... :))
    Ve Çağkan diye bir şarkıcı bulmuş şarkının adıda gel hele gel... :D
    Aslinda daha önce paylasacaktim ama unutmustum...simdi tvde gösterdiler... :D

video yok,bulamadim daha dogrusu...bulan olursa,ve paylasirsaniz,bir kere daha zevkle izlerim.. :)))
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Ben de hiç izlemedim.Merak ettim şimdi.

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    vidyoyu ben de izleyemedim izleyenlerin dikkatine aramız da izlemeyip merak edenler de var

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Ben internetten sarkiyi buldum ama beyaz showdaki sahneleri bulamadim...bulursam eklicem arkadaslar... :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    beyaz show artik cok sıkıcı
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)