tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 15´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    arkadaslar,yogun ilginizden dolayi teskkür ederiz...ben bir sey daha bildirmek istiyorum..
    Defne Joey hayranlari,Defne Joey'u özleyenler;
    Hafta ici her gün saat 12.15 - 15.00 arasi Sihirli Annem(Star Tvde)yayinlaniyor...
    Evet,belki o diziyi izleme yasini gectik ama;yine de su an oynayan bir cok diziden daha da güzel degil miydi cocuk dizileri? :)
    tv8'de da eski programinin eski bölümlerini göstercekler yakinda!Ancak;yayin tarihini pek bilmiyorum..

Sevgiler... :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Dudu Dilli *ipek* has a spectacular aura about *ipek* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Çookk üzgünüm. Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.. Defne joy foster asla unutmayacağız:-(

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bende cok ama cok sasridim ve sok olduum..allah rahmetz eglesin..sevenlerine sabir dilerimmm..hic aklimin ucundan gecmezdii

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Tanri cennetinde uyutsun, cok erken gitti.. Ne denir ki kelimelerin tukendigi an.. En cok da cocuguna uzuldum,- buguyunce aynalara baktiginda annesini hep gorecegine(cok beziyor cunki) ama kendisini hic hatirlamayacagina...
    Kader...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Arkadaslar otopsi öncesi rapor cikti...
    Kaninda uyusturucu bulunmadi Defne'nin...Asiri dozda alkol da yok...
    Sadece medyanin abartisi...Evet,alkol var..Ancak yalnizca 2 bardak viski ve bir bira...
    Bunu abartan medyalari siddetle kiniyorum!Bazi medya kuruluslari mahkemeye verilecek zaten ailesi tarafindan;yalan haber yapmakla ilgili...
    Mekanin cennet olsun Defne;Seni hic unutmadik ki simdi; unutalim? :)
    Bu arada Resimlerinizde Defne resimleri,imzalarinizda Defne Joy Foster resimleri yada vidolarini koyarsaniz sevinirim(z),unutmayin o bizi hala izliyor,tek ben degil yani :)) 1 gün bile osa paylasin... ;)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!