tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Durup dururken botox yaptırmadı heralde..Arkadaşların dediği gibi yüz felci veya ona benzer bi rahatsızlık yaşadı ondan sonra operasyon geçirdi.Yüz felci olunca genelde ağız,burun,yanaklar yani yüzün bazı kısımları sarkar veya tabiri caizse yamulur ve çirkin bi görüntü ortaya çıkar.Göz önünde olan bi insan hele hele ki bu Sezen Aksu ise ve müzikal anlamda işine gücüne hala devam ediyosa estetik de botox da yaptırması gayet normal.
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    cok gecmiş olsun diyelim minik serceye

Dudu Dilli SelenYasavul will become famous soon enough SelenYasavul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    bi ara felc gecirdigini ve ondan sonra bu olaylar oldugunu bilmiyordum.. simdi burda ögrendim.. gecmis olsun Sezenimize :)

ama asil konuya gelince: "Sezen hep böyle genc mi kalacak.. elbette yaslanacak. Yinede her haliye güzel kadin." :)