tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

Anketimiz: 3.klip hangi sarkiya gelsin?

Katılımcı sayısı
41. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Sevdanin Son Vurusu

2 4,88%
  • Kayip

15 36,59%
  • Isim Olmaz

9 21,95%
  • Usta Cirak

3 7,32%
  • Adimi Kalbine Yaz

9 21,95%
  • Sen Coktan Gitmissin

3 7,32%
+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

dikkat 3.Klip hangi sarkiya cekilsin?

Biliyorsunuz,Tarkan''Adimi Kalbine Yaz'' sarkisinin ilk single'ni Mayis'in 12sinde yayinlamis,ve 17 Mayis'ta Kral Tv video müzik ödüllerinde ilk kez seslendirmisti...Ancak sarkiyi kliplendiremisti...Tarkan 29 Temmuzda albümünü cikartip;Eylül ayina geldigimizde ''Op'' sarkisini kliplendiren Tarkan;Ocak ayinin ortasinda da ''Acimayacak''i kliplendirmisti.

Simdi sorum;Tarkan 3.klibini hangi sarkiya ceksin?

Bence;Mart - Nisan aylarinda klip cekecekse ''Kayip'';
    Haziran' a kadar bekleyecegim derse ''Isim Olmaz''yada ''Adimi Kalbine Yaz'' :)

Hem yorum yapip,hem de oy verirseniz sevinirim;)
    Saygilar,
    Twilight.
    Konu twilight tarafından (25-01-11 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Kayip bence biran önce cekilmeli... Acimayacak yanlis secimdi, sarki yaza dogru daha cok patlama yasardi. Adimi kalbine yaz remix yaza dogru kliplenir.

Metamorfoz pdrlütfiye is a jewel in the rough pdrlütfiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    aslında ben oyumu adımı kalbine yazdan yana kullanmak isterdim; ama o şarkı çok fazla dinlendi radyolarda, internette falan. bu yüzden işim olmaz parçası klip için uygundur. kayıp şarkısı ise gerçek tarkan fanlarına yani bizlere kalmalı diye düşünüyorum...

saygılar...

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Önce Sen çoktan gitmişsin sonra da Usta çırak diyorum.
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Facebook'tada arkadaslarima sordum bu soruyu;
    Kimi ''Kayip'' diyor,kimi ''Isim Olmaz'' diyor,kimi ''usta cirak'' diyor..
    'Karma' albümünden bu yana ilk kez bu kadar secenegin secildigini görüyorum... :)
    Cok sevindirici bir sey... :)
    Metamorfoz ve Dududa da arkadaslarimla anket yapmistik... ''Sorma Kalbim'';Dududa;Dilli Düdükte Metamorfozda en cok oy alan olmustu...O zamanlar herkesin bir favorisi vardi...Simdi ise herkesin farkli hitleri var... ;) Buna cok seviniyorum ve albümün tekrar tekrar ''Olmus '' olduguna ya da nasil söylesem ''HIT SARKILAR TOPLULUGU'' olmasi kesinlikle gurur duyucu bi sey...Bravo Tarkan ;)

Bu arada,kimse ''Sevdanin son vurusu'' demedi...Ya Kral Tvdeki performansi ''Klip'' sayiyorlar,yada sarkilarin ömrü cidden kisa...Cünki ben bu sarkiyi hala ilk gün ki gibi seviyorum,yada ben mi biraz abartiyorum ? :S

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ben hep imkansızı istiyom walla,yani gönlüm ümitsizce usta-çırak'tan yana..

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Ben kayıp ıstıyorumm zaten oyle soylemedınız mı kı kayıp cekım yapıyorlar yok mı ???

Tecrübe Puanı
    29
    @jetaime .. Evet Klip ''kayip''a cekilecekmis ama,eger Tarkan begenmez de klibi atarsa,veya begenirse o sarkiya mi ceksin?Anlaminda sordum..
    Tesekkürler hepinize arkadaslar oylariniz icin ;)

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Kesinlikle,ısrarla kayıp diyorum şarkının sözleri süper zaten şiiri yorumsuz nasıl bir klip olur bilmiyorum ama eminim harika olacak tabi diger şarkılar da cok güzel ama benim gönlüm kayp dan yana : )

Tarkancı aykutcan35 is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    adımı kalbine yaz ama orjınalı olmalı hıc eskımez o parca harcanmmamalı !