tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Thumbs up ''Tarkan Online'' ve 100 bin'ler...

Ülkemizin tek ''megastar''i Tarkan'in bundan hemen hemen 6 ay önce actigi 'Tarkan Online' 100 bin hayrana ulasti...
    Aslinda tam rakam 99.250'lerde,fakat inaniyorum ki yarina kadar 100 bin olur.

Benim sizden istegim,haftanin en az 2 gününde,bu sayfayi,yani en sevdiginiz(miz) sanatcinin sayfasinin önermeniz...

100 binlere ulasabilen bu sayfanin 1 milyonu rahatlikca gecebilecegine inaniyorum!

Sizin sevginiz/sayginiz her yere ulasabilir...
    Biliyorsunuz,Tarkan sadece Türkiye'de degil,dünyanin her kösesinde(Amerika,Rusya,Fransa,Azerbaycan,Bulgaris tan),neresi akliniza gelirse....
    Her yerinde ünlü olan bir sanatci!

Hadi Tarkancoll ailesi!Gücünü göster!
    Ve Tarkan Online sayfasini bir rekora tasiyalim...

Bunu sadece buradan yazmayalim,bütün Tarkan forumlarinda/fan page'lerinde paylasalim ki Facebookta bir rekor kiralim...
    İstersek bir Justin Timberlake,Madonna,Shakira gibi sanatcilara yetisebiliriz! :)
    Buna yürekten inaniyorum,

Diger bir konu da albüm konusu...Albüm tirajini daha da arttirabiliriz...355 bin tirajini 1 milyona ulastiramasakta 600 bine yaklasabilir...
    Bir albüm de;yakininiza,arkadasiniza alin...
    ''Her sey mümkün,eger inanirsan;
    Sevgiler...
    Twilight(Evrim) :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    cem yılmazın bile 1 milyonun üzerinde, herkes arkadaşlarına önersin, ben yakın arkadaşlarımın şifresini aldım onların arkadaş listelerine bile önerdim:))

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    cok haklisin 100 bin cok az aslinda tarkan gibi buyuk bir sanatcinin 1 milyon uyesi olmasi lazim ustelik tarkanonline resmi sayfasi
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)

Metamorfoz flores has a spectacular aura about flores - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    dediklerine katiliyorum.ama ben isterim ki orda Tarkanin gercek hayranlari olsun.yani onlar isteyib de kendileri bulsun Tarkani. Cunki goruyoruz orda bazilari cok aptalca seyler yaziyorlar Tarkan hakkinda.ben istemiyorum ki onlari okuyunca Tarkan uzulsun.:(

Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Super bir sey dahada articak zamanla )))

Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ama sayfa açılalı çok olmadı ne zaman açıldı çok iyi bilmiyorum ama az zamanda 100 bin iyi bir rakam en azında bir yılın sonunda kaç bin olur ona bakmak lazım

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Bence Tarkan Online sayfasındaki Tarkan sevenlerinin sayısı azmış çokmuş hiç önemli değil.Flores'in dediği gibi önemli olan; gerçek Tarkan sevenlerinin oraya katılması.

Sıkı Takipçi özge will become famous soon enough özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bende herkeze öneriyorum sitrelerdede tanıtım yapalım mesela Tarkan destekli sanatçılar sitesinde onu sveen hayranlar vardır.. amaa düzgün sitelere tanıtım yapalım diğer sitelerde çok labali adamlar oluyo saçma sapan yazanlar oluyo bunlara dikkat etmek gerekir...

Tüm Şarkılar Ezberinde e.r is on a distinguished road e.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    cem yılmazın ''bile'' derken..?biraz garip bi yorum olmuş bu..adam cem yılmaz yanii..olsun o kadar..ayrıca benim facebook üyesi olmayan bi çok arkadaşım var..ki ben de öyleyim..bu da çok önemli bi etken kanımca..hem, ilginçtir, onun gerçekten tarkan olmadığına inanan bi çok insan var..yok yahu o değildir falan diyolar..gerçi albümü almış olsalardı görürlerdi resmi bi sayfa olduğunu ama..onlar da güya hayran işte..

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Bu isler internet uzerinden viral pazarlama denen yontemle "bulastiriliyor" biliyorsunuz.Bir ara Serkan'in (Eskalen) hocasinin bu konu uzerine bir yazisi da forumda tartisilmisdi, hatirlarsaniz.Bu yuzden de bazen mesela, Lady Gaganin internet uzerinden izlenme rakkamlari aciklaniyor da her kes sok oluyor, ben su rakkamlara ben fazla da takmiyorum-gercek olmayan goremedgimiz(virtuel) dunyanin gercek olmayan bulasici(viral) rakkamlari iste...
    Dogrumudur degildir, bana gore sahte rakkalmalr bunlar..Ama zaman virtuel ve viral pazarlama zamani mi derseniz inkar edemem...

Tarkan'a gelelim:
    Fazla katilim olmasi guzel bir sey ama bence de onemli olan gercek hayranlarinin orda bulunmasi.Hatirlarsaniz 40.000(yalnis hatilamiyorsam) kusurluk uyesi olan bir fan sayfasi vardi fb'de (kapatildi).Ve adliye olayinda fb'dan "ordayiz" diye anons yapmis ve hata bunu haberler programlarinda da dile getirmisdiler.(Yabanci televizyonlar bile) Ama malesef adliye onunde 40.000 hayrandan 40 kisi bile yoktu.. Bence de kemiyyet degil keyfiyyet onemli -Tarkanin 1 000 000 hayrani olacagina 10.000 olsun( ama hayrani olsun h'ayrani degil!), 1000 dostu olucagina 100 dostu olsun ama adam gibi olsun yeter(bence!)..