tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 53 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    Klibe bayıldımm. 1.17 olanı izledim.
    siyah beyaz olması harika olmuş, bence acayipppp ses getirecek :)
    korsan haline de öldüm bittim yahu bi insan bu kadarmı tatlı olurr!!!!

başlayışını çok merak ediyorum, yayınlasalar artık..

Metamorfoz dedikodu_tugberk is on a distinguished road dedikodu_tugberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    klip güzel ama dansöze çok yer verilmiş sanki tarkan dansözle düet yapmış gibi tarkanı az gördüm bu klipte dansöze gerek yoktu bence benim en çok sevdiğim sahne gitar çalanların yer değiştirmesi süper olmuş...
    M E T A M O R F O Z

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    şarkıyı hiç sevmesemde video süper ötesi olmuş resmen.. tarkanda karizma yıkılıyo yaa,adam ne yapsa seksi oluyo.. zaten bakışları ayrı bi çook seksi.. çok çok beğendim umarım tamamında daha da güzel yerleri vardır.. bi de tarkan ne zaman yeni bi videso çekse sanki uzun uzun yıllardan sonra yeni bi albüm çıkartıyormuş gibi heyecanlı oluyo bence.. neyse uzun lafın kısası tarkan yine en özel,en güzel şeyleri yapmaktan üstüne yok.. ilklerin adamı nolcak... sevgiler tarkanım..

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Klip iyi,çekimler güzel,oryantaller başarılı amma velakin şarkı bana göre vasat.Tarkan gibi dünyaya mal olmuş birinin Arap kültürüne bu denli yakın olmaması gerektiğini düşünüyorum.Tamam şarkıda arap ezgileri var o yüzden kara çarşaflı adamlar oryantaller falan var ama dediğim gibi keşke Tarkan artık arap ezgilerinden uzak olsa..

Bizi Arap sanan yabancılara hep kızarız ama böyle klipler,tanıtımlar,reklamlar devam ettiği sürece daha çok uzun yıllar boyu Arap damgası yemeye devam edicez.
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Dudu Dilli mage is on a distinguished road mage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Öp den daha başarılı buldum ben :) Çok iyi !

Dudu Dilli OmerFaruk will become famous soon enough OmerFaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ben klibi çok ama çok beyendim. Şu anlamda Öp'de çok fazla mekan insan ve hareket mevcut reel anlamda buda aslında sanki bir sinema filmi etkisi yaratıyor klipde Yani sanki film seyrediyormuşuz gibi, ama bu klipde özellikle siyah beyaz olması ve studyo çekimi olması bir anlamda o etkiyi kaldıyor Özellikle görsel efektler ve muzisyenler klibe o tam kıvamında olan hareketliliği katmış Işıklar zaten ritmi yansıtıyor. Kısacası bir Muzik daha önde duruyor Bu anlamda...

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    bence tamamen fiyasko..şarkıyı hiç etmişler. Bu kadar harika bi şarkıya bu kadar nasıl kötü bi klip çekilir bence tez konusu olmalı...yönetmen açısından hiç bir yaratıcılık yok..
    hele o gözlükle giydiği deri ceket hiç ama hiç olmamış.(Taksim'de giyileni kastetmiyorum o güzel)...bazı modacılar marjinal olacağım diye iyice sarmaya başladılar.. deri ne bulmuşsa giydirmişler..
    dans desen dans yok mimikler iyi ama bütün klibi mimiklerle dolduramazsın..Önümüzdeki kliplere artık.. o kadar hevesle açmıştım bilgisayarı...

Vip Üye RaSKaS is on a distinguished road RaSKaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Bence klip gayet güzel olmuş. Eski kliplerin tadını aldım izlerken. Umarım diğer şarkılar için de güzel klipler izleriz.

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Klib çok güzel olmuş, sadece siyah bir çeket var o bence yakışmamış, ayrıca şarkının son bölümü dans etmeye çok müsait , konserde yapıyordu zaten klibinde son bölümünde güzel bir dans etse çok iyi olurdu ama yine de başarılı bir klib olmuş.

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Metamorfoz Zaza is just really nice Zaza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    DaLy, sana 100% katiliyorum! çarsafli adamlar olmasaymis daha iyi olurmus, ama oryantal bizim kulturumuz'de de var. Ama kesinlikle arap kültüründen uzak kalmaliyiz..

Genelde klip güzel, ben begendim
    Kişisel çalışmalarimi görmek isteyenler, buraya : http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=14649