tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 53 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Ok Acimayacak klip yorumlariniz...

Biliyorsunuz,Tarkan yeni albümünün 2.klibini Acimayacak'a cekti ve Tarkan Online 'dan ve Tarkan.com'dan yayinladi.Benim bir kac elestirim olacak,siz de katilabilirsiniz yada reddebilirsiniz bunlari,tabi kendi yorumlarinizi ve nedenleri de yazarsaniz sevinirim...Öncelikle ben;
    -Klibi cok basarili buldum...Klip 2011'e damgasini vuracaktir.Bundan hic süphem yok.Ancak sanki yanlis sarki secimi var...Havalar soguk,kis ortami dünyanin her yerinde hakim...Karli bir havada,kar yagmasa da suni karla ''Kayip'' yada ''Adimi Kalbine Yaz'' sarkilarindan birine klip cekilebilirdi...Bu 2 sevdigim sarki parantez icinde belirtmek istiyorum albümde sevmedigim sarki yok ama,encok sevdigim iki sarki galiba harcanacak,ona üzülüyorm ben.
    -Bir diger nokta,Tarkan son 2 klibi olan ''Öp'' ve ''dilli düdük''te fazla hatun - casting bi parantez daha oyuncu kullanmis...Oysa ben,Tarkan'in böyle kliplere ihtiyaci oldugunu düsünmeyip,''Kis Günesi'',''ikimizin yerine'',''kuzu kuzu'',''verme'' gibi kendi basina klipler cekse bi parantez daha elbette bu hatun castinglere ihtiyacimiz var ancak kapa parantez daha basarili olabilcegini düsünüyorum...

Ve son bi sey;Tarkan lütfen ama lütfen;3.klip icin bizi fazla bekletme....4,5-5 ay kadar beklemek yerine,2 ayda bir klip cek,en fazla 3 ay da bir... :) özlettirme kendini...

Tabi bunlar benim yorumlarim,katilmak/katilmamak sizin elinizde.. Ve ekleyeceginiz seyler varsa,buyursunlar... :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    klibin 30 saniyesi yayınlandı diye bililyorum. tamamı mı yayınlandı?
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Evet,30 saniye yayinlandi...Fakat,daha sonra 1.17 saniye In Tro ve Out Tro bölümleri yayinlandi...Zaten,tam klip yayinlanmadan,bir yorum yapmak yanlis olur diye,Intro ya yorumlarinz diye bi konu acmam lazimdi,ama acaleden unuttum... :S
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tarkancı meetee55 is on a distinguished road meetee55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    çok süper bir klip tam tarkana yakışan ateşli sexsi ve eğenceli albenisi olan bir klip olmuş yanlış bir şey dikatimi çekti eskisi gibi pek dans etmiyorr kendi dans etse klibi uçururdu bencee

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    dansöz oldugu için Tarkan evet pek dans etmemiş siyah,beyaz olması Tarkanın korsan olması da cok yakışmış eski kliplerini anımsatıyo biraz bence

Tüm Şarkılar Ezberinde e.r is on a distinguished road e.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    dansöz sahnelerindeki kara çarşaflı adamlara bittim..müthiş bi ironi olmuş bence..

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    Bilmiyorum klibin gözükmeyen kisimlari nasildir ama izlediğimiz kisim
    gayet güzel ve eski kliplerdeki o "sexy"lik var gibi
    Farkli bi klip bekliyordum acikcasi ama izlediğim kücük kisim bile
    gayet hosuma gitti..Bu arada Avrupa Kültür Başkenti konserindeki
    montuda kullanmis sanirim klipte yoksa banami öyle geldi tam dikkat edemedim

Istanbul Temsilcisi badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Klip bence yonetmen murad kucuk'un tarzinida yansitmis.Rock'n gitmeyi seven bir yonetmen.Ayrica klipte isik kombinasyonlarini cok iyi kullanan yoneten ayri bir tarzi olan insandir.Bu ogeler oldukca basarili. Simdi tarkan op klibini gorunce sonrada boyle bir klip ortaya cikinca beklentiler dusuyor gibi oluyor ama farklilik her zaman lazim.Klip kendi duzeninde farkli bir enstantane olarak durmus.Ben begendim diyebilirim :)

Yasaklı ozkan49 will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    0
    Bende beğendim ama açık sahneler olsun istemiyorum.. Tarkan'a öyle şeyler yakışmıyor, adam gibi bir adamın klibi bence geç ama temiz olmalı:) inşallah Tarkan bizlere bir hayal kırıklığı yaşatmaz çünkü ben düzgün bir klip olacak diye inanıyorum..

Metamorfoz pdrlütfiye is a jewel in the rough pdrlütfiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    arkadaşlar klibi çok müthiş buldum, gayet başarılı ve keyif verici olmuş. yalnız twillighte şu konuda katılıyorum: tarkanın kliplerinde fazla kimseye ihtiyaç yok. o zaten tek başına doyuruyor fanlarını. böyle dans eden kızlara falan gerek yok. diğer şekilde, yani kış güneşi, ikimizin yerine, kuzu kuzu vs... kliplerinde daha saf bi güzellik buluyorum ben...

saygılar...