tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu
    Tarkancı The One is on a distinguished road The One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    valla çok beğendim... Şarkı zaten bi enteresan o nakarat alıyor kütük gibi adamı bile dans ettiresi geliyor... Klipte süper :)

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    evet herkes gibi dusunuyorum eski haline geri geldi
    klip goruntuler super

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ben bu şarkıda ve klipte hep tarkanı kur yaparken hayal ediyodum :) dur bakalım yarında tamamını izleyelim bi .henüz yorum için çok erken :)

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yaşlandıkça gençleşiyor bu adam yahu :) klibin tamamını çok merak ediyorum, ece ben de tarkan'ın bi kızın peşinden koşturacağı ona kur yapacağı bi klip bekliyodum ama muhtemelen öyle değil.
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Tarkan ya tanıtımı böyleyse klibin tamamı süperdir kesin siyah,beyaz
    korsana hayır diye,diye sonun da Tarkan korsan oldu :)

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Ah,Tarkan ah...Napıyorsun hic anlamis degilim... :)
    Soguk havada sicacik sarkiya klip,gider seneye de Usta Cirak'a klip ceker bu adam iyice cildirtir beni... :) Neyse,klibi begendim...Türkiye standartlarinin üstünde...Hem de cok üstünde... Ama ben biraz daha iyisini beklerdim 4.5 ay aradan sonra,ne yalan söyleyim :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    bence klip bu tarzda gidecek yani başka şeyler beklememek lazım.. Şımarık' da da kur yoktu zaten...
    kuru bu şarkı yapmayacaksa daha hangi şarkı yapar ki. Bu fikri verene helal olsun diyorum...

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    önce özletiyor sonra bekletiyor sonra sevindiriyor Kral bunu hep yapıyor
    tarkanım aybenizim

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    yaaaaa ben tarkanin danslarini cok özlediiiiiiiiim:(

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Şu şarkıda keşke zurna vs gibi çalgılar kullanılmayıp şarkının bazı bölümlerinde olduğu gibi Pop-Rock kıvamında devam etseydi diyorum..Neyse klibe gelince her ne kadar tamamını izlememiş olsak da izlediğim kadarını beğendim.Düz bi mantık vardır genelde slow şarkılar siyah beyaz hareketli olanlar renkli çekilir ama böylesine hareketli bi şarkının siyah beyaz olması benim hoşuma gitti..Örnekleri tabii ki var ama zıtlıkları seven biri olarak klibin izlediğim kısmı bence başarılı.Belki de geri kalan kısım renklidir kim bilir..
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye