tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu
    Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20

Smile Tarkancoll'dayim..:P

Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ne zaman cekildi bu resim ?

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Ben cekdim..((:

Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    cok hos ve bayildim;-)) tabi ki keske gercekt olsa ama nerdeeeee... ellerine saglik;-)

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    super olmus canim ellerine saglik

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Cok güzel resim,ve süper bi photosop...
    Eline saglik,dogru resim secimi icin... :)
    Harika! :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Sıkı Takipçi TARQANIM has a spectacular aura about TARQANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    heycan yaptim birden gercek sandim güzel olmus..
    SERSERIM DELI DOLU TEREL50

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    harika olmuş canım
    tarkanım aybenizim

Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

kalp

canım ya facede gördüm dikkat ettim hoşgeldin xurush'nine yazısını görünce senin icadın olduğunu anladım ama ilk önce bi heyecan olmadı dersem yalan olur eline sağlık nisanın birinde yapsaydında bütün foruma nisan bir şakası olurdu haylaz seni

Tecrübe Puanı
    20
    Aslinda buna calisma da denmez. :) Bildiginiz fb'da koyulan resim iste.Bu yuzden resimler bolumune koydum.Hayallerimizi susleyen kucuk bir ayrinti ekledim o kadar.. ((: Sair ne demis? - HER SEY MUMKUN EGER INANIRSAN.. ;))
    Begendiginize sevindim..