tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu
    **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Bence abartmayalim, tesadüfen okumustur heyecandan olabilir. Ben aslinda cok begendim, hatta düet keske olsaymis. Cok iyi olurdu.

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Tarkan'dan dinlemek bir başka. :)

Dudu Dilli cerkain has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    15
    Bencede abartmayalım insan yazdığı şiiri yada sözleri ezberleyecek diye bir kaide yok.. Şarkıya yazmıştır sözleri okumuştur Tarkan a tamam Neden ezberleme gereği duysun..

Neyse. Ne demişler Yiğidi öldür Hakkını ver. Sonuçta bu şarkıya başka türlü de sözler yazılırdı. Ama eminim bu kadar ön plana çıkmazdı. Kabullenmesekte deli dolu desekte, başkalarına Yıldız hanım biraz farklı görünsede mesleğini ve sanatçı kişiliğini tartışamayız. Ve bu işini icra edenlerin en iyisi odluğunu da unutmayalım. Başka sanatçılara verdiği şarkıların % 90 ı bugün hit olmuştur. He aksini düşünen varsa hiçbirşey demiyorum...

İyi geceler...

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Şarkıyı Yıldız Tilbe yazmış olabilir harika bir şarkı ama iyiki Tarkan seslendirmiş mükemmelll bir seçimmmherkesin beğenisi farklı Yıldız Tilbe'nin şarkıyı söyleme tarzını ben beğenmedim
    tarkanım aybenizim

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ben beğedim aslında ya :) kötü olmamış. :)

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Tarkan dan dinlemeliyiz sadece bence

Sıkı Takipçi trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    30
    çok güzel söylemiş :):)

Vip Üye gence is just really nice gence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    kendi yorumuyla söyleyebilmiş bence gayet güzel.
    Hata yoktur, tecrübe vardır.

Metamorfoz tarkankolik1972 is on a distinguished road tarkankolik1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    yüreğine sağlık yıldız abla TARKAN kadar olmazsada güzel ;)
    Yolun açık olsun demek isterdim ,Boğazım düğümlü, sözlerim kayıp ,Bir daha ömrümce kimseyi sevmem
    Çünkü bu bedende yüreğim kayıp...

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bi ben beğenmedim galiba.. bi kere sesine hiç gitmemiş ve sesi yetmiyo söylemek için, bence bi daha söylemesin..