tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Hani,hepimiz birimiz,birimiz hepimiz içindi?

Selam arkadaşlar...biliyorum bu gün çok mesaj yazdım ama haftanın 2 günü internete giriyorum bari bu günlerde mesajlarımı eksik etmemeye çalışıyorum sizden...
    Çok sık görüştüğüm Tarkan fanların hemen hemen hepsi bu siteye üye...bilmiyorum o kişi bu siteye üye midir?Değil midir?Ancak ben yine de yazacağım.Hiç kimseden hiç bir şekilde çekingenliğim olamaz!

Bana bir fan'dan mesaj geldi...İşte ben bilmem ne hastalığım var...Tarkan bilmem kimlerle uğraşacağına bana yardıma gelsin...Argo kelimeler ve hakaretler ile dolu bir mesaj...
    Bir de isminde ''Tarkan'' kelimesi var...ve Tarkan şarkıları paylaşıyor...neyse mesajı anında delete yapıp,şikayette bulundum.Adını deşifre etmek istemiyorum...bilen bilir bilmeyene ben özel mesajdan yazarım...

Neyse...Ne düşünüyorsunuz?Bir Tarkan fanının böyle yapması normal mi sizce?Vakti zamanında ben de hatalar yapmıştım forumda ama hakaret boyutuna getirmemiştim hiç bir üyeye hakaret etmedim.Ettiysem Allah yukarıda,yüzleşebilirim o üyeyle,yada üye olmayan birisiyle...Ama cidden çok ağır sözlerdi...Hem Tarkan'a hem bana...O yüzden burada böyle bir mesaj attım...

Seviyesizliğe gerek yok...İstersen Tarkan sevme,istersen Tarkan'a tap...Ama hakaret etmek zorunda değilsin..Ne bana ne başka bir fan'daşa...

Saygılar...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Konserde En Önde asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn has a reputation beyond repute asltrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    28
    Adında Tarkan'ın adını ya da soyadını kullanmak,onu dinlemek,şarkılarını paylaşmak falan tamam fansındır ama bence bununla bitmiyor.Önemli olan Tarkan'a yaraşır şekilde,sevgi ve saygılı fanlar olmaktır.

Konserde En Önde tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania is a splendid one to behold tarkan_mania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    22
    herkes birbirine saygı ve sevgi ile yaklaşırsa güzellikler olur...baktın saygısız , görüşme olsun bitsin tek yapacağın şey bu bence...
    Tarkana hakaret etmek kimseye düşmez, herkes haddini bilsin! Tarkan fanıyım diyorsan hakkını vereceksin... hakaret edebiliyorsan zaten Tarkan fanı değilsindir...