tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Neden bu kadar az klip çekiyorsun Tarkan?

Tarkan'ın bence albümlerinde en çok eksik bıraktığı şey klipler,bu konuda sanırım hemfikiriz.(kliplerin geç gelme kısmına hiç değinmiyorum. :D) misalen Karma albümü, bütün şarkılara tek tek klip çekilebilecek o albümde sadece Kuzu Kuzu, Hüp ve Verme kliplendirildi, Aşk, Ay, Gitti Gideli, Sen Başkasın, Taş gibi şarkılar da varken .hepsine klip çeksin demiyorum ama o şarkıların harcanması üzüyor insanı. Metamorfoz ha keza, kesin kliplenmesi gerekir dediğimiz Dedikodu vardı, İstanbul Ağlıyor vardı.. Şimdi Adımı Kalbine Yaz albümünde de aynı şey olacak diye korkuyorum şahsen, toplamda Öp, eğer çekilirse Adımı Kalbine Yaz, ve bir de Tarkan 3 klip çekeceğim dediğine göre -yine onun sözlerine göre- hayranların oyuyla belirlenecek 3 kliple sonlanacak gibi duruyor şimdilik. Oysaki Adımı Kalbine Yaz'da daha Acımayacak, İşim Olmaz, Kayıp gibi şarkılar var, sonrasında bana göre klip gelmesi gerek Usta Çırak var... Umarım Tarkan bu şarkıları da kliplendirir, Karma , Metamorfoz geçti bari Adımı Kalbine Yaz'da bunları demeyeyim(demeyelim) diyorum.
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Tüm Şarkılar Ezberinde e.r is on a distinguished road e.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    klip konusunda amatörce davrandığını düşünüyorum..dünya piyasasını şekillendiren sanatçıların klipleri genelde albümle aynı hafta yayınlanıyor..ve daha sonrasında da hemen ardından ikinci klibi çekiyorlar..ayrıca karma albümü çıkmadan önce çıkmıştı kuzu kuzunun klibi..yani iki klip vardı o albümden..gerçi hüp ve vermenin ikişer tane klibi vardı, hatta kuzu kuzunun da iki klibi vardı ama..bu detayı da atlamayalım..her neyse..umarım iyi bi klip olur da beklediğimize değer..

Sıkı Takipçi Dark_blue is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    Az once face de yazdi yeni klip geliyormus siz tahmin edin diyor hangi sarki oldugunu ? :) tabiki Ozinga !

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Klip konusunda kesinlikle katiliyorum...
    Özellikle;KARMA albümünde niye Ay,Gitti Gideli ve Her Neredeysen kliplenmedi cok merak ediyorum...Bi merak ettigim seyse,Neden Yeni Yil albüme konulmadi?
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    tarkan sanırım yeni klip için her zaman önceki çektiği klibin listelerde ilk 3 sıradan düşmesini bekliyor ya da bana öyle geliyor. tarkan klipleri de 2 aydan önce listeden çıkmıyor. çekeceği varsa da klip hala başarılı diyip çekmiyor olabilir.
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    kliplerin geç gelmesinin nedeni halihazırda olanın listelerden düşmesini beklemek olabilir, evet. bu durumda 2 ayda bir klip çekilmesi sorun değil ama benim asıl takıldığım nokta "klip çekilse çok güzel olur" dediğimiz şarkıların unutulması. 2 ayda bir klip çeksin Tarkan yine ama toplamda mesela 2 şarkıya değil 4 şarkıya çeksin diyorum.
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Az ve öz olsun diye mi düşünüyor acaba?

Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Yeni klip geliyor . . . !!!! Hazir olun . . .

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    Cok yoğun calışıyo ama bence de kesinlikle klipleri cok az ve cok uzun zamanlar da cekiyo
    En azın dan albüm de 4 şarkı ya klip cekme ve kısa zaman da yayınlasa süper olur :)

Sıkı Takipçi trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    30
    Bu albümde bütün şarkılar güzel illaki hepsine klip çekicekde değil ama işim olmaz kayıp usta çırak şarkılarını kliplendirmeliç