tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    kaç kere dinledim bilmiyorum sözler süper ,Tarkanmın yorurmu harika
    her zaman oldugu gibi baylılıyorum bu dogal hallerine

Metamorfoz serennn is on a distinguished road serennn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    bencedee harikaaa yaa çok güzell olmuşşş !!! Tarkanımınn emeğine yüreğine sağlıkk

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    çok beğendim
    tarkanım aybenizim

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    @TarkanOnline:

Güzel yorum ve iltifatlarınız için çok teşekkürler canlarım.Ben siz,bu ilginiz ve sevginiz olmasa ne yaparım?:) Duygularımız karşılıklı yani..Mesajlarınızı da okumadığımı sanmayın:) Bana büyük motivasyon ve enerji kaynağı mesajlarınız..Şarkıyı sevdiğinize sevindim..Hepinizi çok öpüyorum...muccccckkkk...

Bizde bizde mucccukkkkkkkkkkkkk..

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Onun heyecanini tatmak güzel... cok profesyonel islere alisik oldugumuz icin kendi cekdigi bir video amatörce gelebilir. Konusma tarzi da zaten heyecandan oluyor, kim bilir kac kere denemistir ;)

Sarki basarili, M. Ceceli'nin parmagi oldugu da anlasiliyor.

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Sarkı super olmus vallah cok sevındım
    ve tarkan mesajınıya bayıldım

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    arkadaşlar Tarkan biraz daha içli dışlı olmaya başladı bizimle ya siz kıldan sonra şimdi de nasıl seslendirmiş videoyu diyosunuz..suç Tarkan'da.. ne öyle samimi oluyorsun ki hayranlarınla..halbuki mesafeli olacaksın!!!
    eskiden derdik ki ya Tarkan hayranlarıyla ilgilenmiyor sitesine bakmıyor .. adam da bunları duymuş kendi telefonundan çektiği videoyu sıcağı sıcağına paylaşmış.. yok çok şehvetli felan... hiç yakışmıyor..
    belki o videoyu çekerken o ruh halindeydi..şarkının mix hali onu çok heyecanlandırdı o da bu heyecanla böyle bi video çekmiş..
    hemde kendi telefonundan.. asıl samimiyet bu bence.. kıldı tüydü seslendirmeydi gibi konulara takılıp kalmayın..

Tarkancı cagatayoz is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    AkalinDemet
    TARKAN & ENBE ...Herşeye rağmen e bayıldım...biz Tarkanın sesine doyamıyoruz anlaşıldı..

Demet Akalının yorumu...

Tarkan Aşığı fincan is a glorious beacon of light fincan is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    17
    Tarkan facebook da coşmuş gece ama ben kaçırmışım): yorumlarda seviye yerlerde ama

Tarkancı laura kasimova is on a distinguished road laura kasimova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bence superrrr,tarkanin sesinden sharkilar demlenir unutmayin.zamanla her kesin dilinde olacak gor bakk.