tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
31 den 40´e kadar. Toplam 40 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    2012 Eurovision temsilcimiz Tarkan diye de gelecekte bir haber çıkarsa şaşırmayalım yani.

Sıkı Takipçi Dark_blue is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    Murat Boz gitsin eurovisiona Tarkan zaten TARKAN daha nekadar yukselebilir ki ?

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Yıllarca eurovizyon denince Tarkan'a , ona göre olmadığını amatör işi olduğunu ima etti, şimdi kabul ederse çok şaşırırım. ( Kaldı ki Tarkan'ın birinciliği dışında ki herhangi bir derece kimseyi memnun etmez ve tarkan çok eleştirilir. Böyle ağır bir yükün altına gireceğini sanmıyorum)

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Sıkı Takipçi trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry has a reputation beyond repute trkn_sry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    30
    Hande yener gitsin tarkan giderse dereceye giremezse gerçekten tarkan'ın zararına olur gerekte yok bence..

Tüm Şarkılar Ezberinde the_answer3535 will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    16
    Geçen sene de Murat Boz gidiyor demiş bu site ve Manga gitti.Ben pek ihtimal vermiyorum Tarkan'ın katılacağına ki inşallah da katılmaz.

Tarkancı voyou is on a distinguished road voyou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    keşke Tarkan gitsede diğer ülkeler kıskançlıklarından çatlasa MEGASTAR görücekler işte ne güzel :D şaka bir yana ben sizinle aynı görüşte değilim...Tarkan nın esc ye gitmesi gerektiğini düşünüyorum olmazsada olmaz...diğer adayımda Hande Yener renkli ve harika showlarıyla avrupanın lady gagası olur...
    Yüreği sızlamadan canımızı yakanın
    Er yada verecek hesabı var
    Seveni seveninden ayıranın
    İki elim yakasında mahşere kadar

Sıkı Takipçi Samet is on a distinguished road Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkan gozunu seviim yapma etme :(

Yasaklı smh is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Geçenlerde Tarkan stüdyodayım arı gibi çalışıyorum dedi.Normalde hiç böyle albüm sonrasında çalışmalara başlamazdı EurovisionTurkey 'in sitesinde de Tarkan'ın şarkı çalışmalarına başladığı yazıyor.İlginç gerçekten belki ingilizce albüm çıkarıcak öncesinde avrupada ismini tekrar duyurmak istiyorda olabilir bunlar sadece benim öngörüm bakalım bekleyip göreceğiz.

Sıkı Takipçi leyla has a spectacular aura about leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    insallah katilmaz,tarkan gibi bir starin yeri o yarisma degil.tarkani world music award da gormek istiyorum

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    kirac gitsin :D
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)