tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 34 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    21

Tarkan Ankara Konseri 6 Kasım 2010 detayları...

klişeyle başlayalım çok güzel bi konserdi.. Tarkan'la buluşma olayını daha çok anlatacağım.. biz Tarkan'ın giriş yapacağı kapıda bekledik.Cem Baba Can Şengün'ü ve tonmaister'ı gördüm.. adamlar çok içten samimi.. sonra Levent adlı koruma(!) geldi bizi içeri aldı sahne önüne.. ''burda bekleyin'' dedi. beklemez miyiz. Soundcheck yapılacak siz cafeye gidin oturun ben sizi 7 gibi çağıracağım dedi.. saatte 5.30 felan. neyse gittik oturduk sohbet felan güzeldi. sonra 7 gibi Levent(!) geldi seçilen 10 kişi gelsin dedi. Bi heyecan oldu bende sonra kulise doğru gittik.
    3 tane kapı vardı
    -Tarkan's band(müzisyenler)
    -Tarkan'ın konukları
    -TARKAN
    bizi tabiiki de Tarkan'ın konukları odaya aldılar. 2 kişi daha vardı 12 olduk sonra Levent'e her sırnaşan içeri girdi.. 20 olduk galiba... kapı bi açılıyor bi kapanıyor insan daha da heyecanlanıyor ''' aaa geldi'' diye diye... sonra Levent(!) geldi seçilen 10 kişiden 5 i gelsin dedi...
    -Ben
    -Serpil
    -Cansu
    -Ece
    -Gence
    girdik içeri... Tarkan karşımızda.. bende tık yok.. sanki babamın oğlu hergün görüşüyormuşuz da ben çaktırmıyorum..içerde Tarkan, masör Adams, Sedat Mehder ve kuaför Ercan var.. ilk Serpil görüştü ben videoya alıyorken Ercan abiye rica ettim sağolsun hep çekti videoyu...sonra Cansu sonra Ece sonra Gence ve en son ben görüştüm...diğer 5 kişi sonra girdi..
    Gayet güzel oldu herkes ne yapacağının pardon ne yapmayacağının bilincindeydi...
    Tarkan benden uzun yaa çok bozuldum bu duruma... Kızlar sorardı Cihan boyun kaç diye.. Bende kısalığım belli olmasın diye Tarkan'la aynı boydayım derdimm. Tabii kızlar artık benim boyumun uzunluğunu geçip Tarkan'ı düşünürlerdi. Tarkan olmadı ya böyle..
    ben bi cd verdim 3 tane şarkı vardı içinde.. birinin sözleri HakanÇelik'e ait diğerleri benim..Cihan(c)... Tarkan(t)
    c:Abi Allah seni başımızdan eksik etmesin.. (Tarkan omzuma vurdu)Abi ben bi cd yaptım size..
    t: şarkı mı yazıyosun sen?
    c: yazmasam niye getireyim yaa(tabiiki demedim).. evet abi
    t: peki telefon adres felan yazdın mı?
    c:yazdım abi. cd de hepsi var.. abi bak kesin beğeneceksin demiyorum..belki dinlediğin bi melodi ya da bi söz sana ilham olacak şimdiye kadar yapılmamış en iyi şarkıyı yapacaksın belki de( oooo ne laf ama, günlerce çalıştım ben buna)
    t: tamam , cd yi koyunca direkt çıkacak değil mi karşımıza
    c: evet abii... hadi ben gitmeden bi daha öpeyim mi seni?

video olayını da sordum izledin mi diye vallahi bi sürü video geldi izledim hepsini dedi..

Odada neler yoktu ki.. kuruyemişler içecekler hepsi de alkolsüz tabiiki.. ıvırlar zıvırlar.. Tarkan zaten benden uzun canım sıkkın!

sonra çıktık herkes ruhsuz bi şekilde dışarı çıktı çünkü hepimizin ruhu o odada kaldı..Belki Tarkan için küçük bi detay ama bizim hayatımız boyunca anlatacağımız bi olay oldu...
    Bana bugünü yaşatan Allah'a Tarkan'a Tarkancoll forumuna Ebruya Kenan'a Hakan'a Serkan'a Xurush'a çok çok teşekkürler..Hayatta belki de yüz yüze gelmeyiz ama görmediğiniz insanlara dünyaları verdiniz... Allah hepinizi mutlu etsin..
    Serpil'e de ayrı bi teşekkür...çok uğraştı çok emek verdi sanırım işin altından en iyi şekilde kalktı ne biz mutsuz olduk ne Tarkan.. Ne de forumumuza zarar getirecek bi durum oldu.. Herkes gülüyordu..Tarkan'ın odasındakiler(onların kim olduklarını yukarıda yazdım) Levent(!) dışında.. Bu adamı da niye sevmiyosam....
    bu arada Uygar Ataş yoktu hiç görmedim . Tarkan'ın odasında da yoktu..
    Konu bounce tarafından (07-11-10 Saat 05:22 ) değiştirilmiştir.

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    sizin adınıza çok sevındım bizde 1 -2 şarkıyı
    fal fm den canlı olarak dınledık çığlıklar vardı çok eğlenmişsiniz belli
    bizler çatladık burda :)

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Gel be ablam, tum gece bekle bekle olduk valla meraktan..Heyecanlisiniz, yorgunsunuz tamam da 3-5 cumleyi de cok gormeyin ama..Biz de sizden saatlerce bir kac ani ve s bekledik ama.. Sizin kadar heyecan yapmadik belki, fakat uzaktan beklemek daha zor biliyor musun? Belirsizlik daha buyuk stes yapiyo...
    Forumdan gormek istiyordum men ilk yasananlari..Forumdan duymak istiyordum..Cunki Tarkan konserinin yanisira forumumuz adina bulusma heyecanimiz ikikatiydi..
    Neyse ki fb' dan gore bildim ( 50 'ye kadar resim koymus o bu..) gece (hatta paylastim bile)..
    Ve Neyse ki senden de anisini duyduk..Guzel duygularini paylasdigin icin tesekkurler!
    Bir gun ileride senin de ilk yazdigin kapidan girdigini gormek (ya da duymak) dileklerimle..

Istanbul Temsilcisi badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan has much to be proud of badboyserkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Thumbs up

Öncelikle ebruya çok teşekkürler ve serpilin yogun uğraşları Tarkancoll Ankara olarak tebrikler.Gayet nezih ve sorun çıkmayan sistemli giden bir etkinlik gerçekleşmiş.Katılan üyelerimize ve serpile Tarkancoll kalitesini bir kez daha yaşattığı için hepinize çok teşekkürler.En sonunda seninde girebimene sevindim cihan :). Tarkancoll her zaman bu gibi etkinliklere farkını ve paylaşımci fan kültürünü gostercektir.Tebrikler Tarkancoll Ankara! Daha nice nice buluşmalara diyelim..

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Tarkan'la görüşen ve konseri izleyen herkesi tebrik ediyorum. Cihan ne dersin baktın birlikte yaptığımız şarkıyı beğenir. :)

Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    cok guzel anlatmis canim
    sizin adina cok sevindim
    ama ne soylemis dogum gunu videolar icin ?? ozel bir sey soyledi mi ?? merak ediyorum lol !!

Tarkancı miraysay is on a distinguished road miraysay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    çok güzel bir anlatım olmuş ,teşekkürler :=)

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    süper anlatmissin...tesekkürler!
    Gidenler de iyi eglenmislerdir,umarim... :)
    gidemeyenler de üzülmesin artik,bi dahaki sefere...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Cihan senin Tarkan ile buluşman benim için çok önemliydi. Senin adına bende mutluyum. Burada anını paylaşman da çok mutlu etti beni. İnşallah bir dahaki görüşmede Tarkan ile şarkının telifi hakkında görüşürsün. Tabii Hakan ile birlikte... :D

Sıkı Takipçi TARQANIM has a spectacular aura about TARQANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    cok az anlatmissin daha fazla faha fazla.. diger gidenlerdende bekleriz anlatimlarinizi neler konusuldugnu
    SERSERIM DELI DOLU TEREL50