tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu
    Sıkı Takipçi Nzl is a jewel in the rough Nzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

Kötü haberler

Ben amacını aşan eleştirleri, aslı olmayan haberleri ekleyeceğimiz
    ayrı bir bölüm açılmasından yanayım. Bu tür kötü haberlerin, haberler kısmında
    yer alması hoş olmuyor. Sonuçta böyle haberlerde yapılıyor, onlarıda
    görmezden gelemeyiz. Birşekilde haberdar olmamız gerekiyor medyada Tarkan üzerinden dönen oyunlardan.......

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Nazcım bence eleştiri dışındaki haberleri hiç eklemeyelim. Özellikle bazı yazarlar Tarkan'a takmış durumdalar. Uydurma haberler, haksız yorumlar yazıyorlar.

Biz buraya eklemiyelim, eklenenleri de silelim.

Beğenmediğiniz haberleri bana veya modlarımıza söyleyin silelim.

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    bence naz dedigi dogru....yani tarkandan ilgili olan sitede her sey onun yüzerinden konusmamiz tartismamiz gerek ve dogal....tabiki bunu site yöneticileri karar verir ne yapicaklarini......ama yeni bir bölüm acilsa istemeyen bakmaz olumsuz haberlere....bide haberler silinmesin bence tuhaf bir durum olur....sanki onlardan kacmiz oluyoruz...bide site yöneticilere silmis olsa o haberleri sanki kendimi kommunism yada bilmem ne diye gibi hiss ederdim...biraz abartili bir karsilasdirma biliyorum ama bilmem icimden öyle yazmak geldi...kizmayin lütfen yorumuma:36_1_21:

Metamorfoz ercn will become famous soon enough ercn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Bence tarkanla ilgili her türlü haberleri ekleyelim.Objektif olmayı bilmeliyiz.HEr zaman tarkanın artı yonlerinden bahsetmek olmaz.Burası forum.Yeri geldiginde eleştirimizide yapıcaz,mutlu anlarıda paylaşıcaz.

Sıkı Takipçi Nzl is a jewel in the rough Nzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bende çok üzülüyorum bu tarz haberleri okuyunca.
    foruma güzel bir görüntü vermediği konusundada sana katılıyorum ebru
    ama yinede haberdar olmamız gerekir diye düşünüyorum
    sen daha iyi bilirsin tabi. nasıl isterseniz ben uyarım........

Konserde En Önde tara is on a distinguished road tara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    evet ya hic eklemeyelim oyle haberleri kotu kotu seyler yaziyorlar bazileri gereksiz seyler aslinda
    O KADAR ICIME DALMISSIN KI,HER ANI SENINLE YASAMAMAK EL DE DEGIL
    BENDEN BI PARCASIN AMA DISIMDA
    COK ZOR

Konserde En Önde b_a_S_k is on a distinguished road b_a_S_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    ewt kötü haberler morelimizi bozuyor +saçmalayanlar sayısı oldukca yüksek _bazı arkadaşlar görmek ister tabiki _bu tür haberleri bence ,konuyu başlık olarak we linkini ekleyerek werelim dileyen okur sonra hemen sileris :36_1_21:
    Oneredebizoradayızrekabetmi?etmezyaratırızTCOLL

Tüm Şarkılar Ezberinde serrdaar is on a distinguished road serrdaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    direk silelim şeyinde uydurma haberleri hiç tahammülüm yok

Tarkan Aşığı Blg is a jewel in the rough Blg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bence kötü haberler de yayınlansın, o kadar sinirlenmeye gerek yok, o saçmalıkları yazanların kendilerini ne hale düşrdüğünü görüp eğlenin bilakiss

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Bende sitemi kurduğumda haberleri yayınlarken öyle düşünüyordum. Kötü yazanlarıda ekliyordum ki herkes kimin ne olduğunu görsün diye. Ama bazı köşe yazarları Tarkan'a çamur atma işini abarttı. Aynı kişilerin kötü yazılarını defalarca eklemek beni üzüyor. Zaten belli kötü yazacağı. 1-2 eklenir ama gerisi gazeteciliğe yakışmayan yazılar olduğu düşünülerek silinebilir. Bu konuda da birbirimizi uyarabilir, haberlerle ilgili düşüncelerimizi paylaşabiliriz. Çoğunluğun istediğini sileriz olmazsa.