tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Tarkancı chrisneil is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

"Pet Shop Boys" esintileri...

"Öp" ~ "Pandemonium" (Pet Shop Boys'un son albümleri "Yes" 'ten)
    yorumsuz...

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Insanlar kendilerini kasdikca bir hata bulmak icin sacmaliyor sanirim.

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    Her Tarkan albümündeki klasik karalama kampanyalari...Sadece gülüyorum :)

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Her defasinda olumlu elestiriden yanayim diyorum.Amma ve lakin foruma ille de Tarkan'i gozden salmak amacli uye olanlari da burdan kiniyorum!
    Lafim bir tek sana degil yeni gelen arkadas.(Sen "yorumsuz.." basladin.. ;)
    Genel olarak konusuyorum.Fakat bir uye daha ilk yorumunu sanatcinin fan sitesinde elestiriyle baslarsa ya da yorumlarindan oranti olarak 100'de 70'ni elestiriyse, sizi bilmem ben onun ozellikle ortaligi karistirmak, keyfimizi kacirmak icin burda oldugunu dusunurum ..

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Sadece ''He'' deyip gecin...''yes,yes'' :))
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Benzerlikler var evet ama her zaman yinelediğimiz gibi bunlar çok normal.Bizim 10 yıl önce yaptığımız bi şarkının melodisine benzer bi şarkıyı bugün dünyaca ünlü starların albümlerinde bile görebiliyoruz..Ayrıca Pet shop boys'un bu şarkısı ve -Yes- albümü gerçekten müthiş..=)
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    aramaya kalkarsanız binlerce birbirne benzyen şarkı bulunur ve bunların çoğuda çok ünlü isimlerden çıkar.. sorun olan bu değildir birebir aynısı yani %100 aynı olup altına kendi ismini yazmaktır.. tarkanda asla böle bi sorun olmadı olamazda.. arkadaşım dediğin şarkıların yine birbiri ile alakası yok,yine küçücük ses benzetmesi olmuş belliki.. o yüzden lütfen karalama.. nietin kötü değilse de keşke ilk mesajında ii bişeyler yazsaydın da bizde seni eleştrimeseydik..

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Daha ilk mesajı arkadaşın ... Ne için üye olduğu belli
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|