tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 34 Sayfa bulundu
    Vip Üye Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Begenmedim! ;)

Metamorfoz Zaza is just really nice Zaza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Kötu degil.. Ama super de degil.. Bencede Tarkan artik Sezen'le degil de NAzan Öncel'le çalissin.. GErçi katkisi yok diyemeyiz Sezen'in bu son albumde, Sen çoktan gitmissin en gÜzel sarki
    Kişisel çalışmalarimi görmek isteyenler, buraya : http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=14649

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    bence güzel şarkı. yorum kötü, tarkan söylese başka olurdu ve bence adımı kalbine yaz albümüne renk katardı. düzenlemesi de daha düzgün olurdu diye düşünüyorum. bu düzenlemeyle biraz basit durmuş. ayrıca sezen aksu'nun elinin değdiği albümdeki iki şarkı benim favori iki şarkım. öp ve sen çoktan gitmişsin bence albümdeki en başarılı şarkılar. o yüzden tarkan'ın sezen aksu'yla çalışmasından yanayım.
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.

Sıkı Takipçi leyla has a spectacular aura about leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    sarkiyi dinlemedim yorum yapamicam ama sezen aksu konusunda tarkan onunla calismali.tarkanin yeni albumunde sezen aksu ya ayit bir beste yok.2 tane soz var.keske bestesi de olsaydi diyorum.cunku muzik sozden daha onemli.muzigi tum herkes dinliyor zevk aliyor ama sozden sadece turkce bilenler zevk alabiliyor o yuzden benim icin sarkinin sozlerinden cok muzigi ve ritmi cok cok onemli.sezen aksunun cok basarili besteleri var ve umarim yine basarili besteler tarkana verir.

Dudu Dilli haskimm will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    16
    Şarkıyı ben çook beğendim keşke tarkan söyleseydi.Bence albümde adından çok söz ettiricek bi şarkı olurdu çok sıcak ve samimi bi şarkı üzüldüm tarkan adına

Sıkı Takipçi TARQANIM has a spectacular aura about TARQANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    pek isinmadim heycansiz buldum..
    SERSERIM DELI DOLU TEREL50

Dudu Dilli schumaer is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    14
    tarkan bu şarkıyı uçururdu,adam söyleyememiş,tam ilkbahar şarkısı keşke konsaydı albüme

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Ben dun kral tv'den izledim artik klibi de cekimis..Ve hic de pisman olmadim Tarkan bu sarkiyi "elinden kacirdi" diye..
    Belki kilp kotudur diye de gozlerimi kapayarak dinledim muzigine ve sarki sozlerine konsentre olmak amacli..Bende fazla bir etki birakmadi acikcasi.Sezen Aksunun cok siradan bir bestesi diyelim..Hic de Samsun Demir'in ovub bitiremedigi olaganustu bir sey goremedim dogrusu..
    Tarkan albumune koysaydi, yorumuyla renk katsaydi bile sarki Tarkan albumunde icinde Sezenin de emegi gecen Op'ten ya da "Sen coktan gitmissin"den oteye gecmezdi..Her isde bir hayir vardir derler ya, bu laf tam da bu durum icin..
    Konu xurush'nine tarafından (02-10-10 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Klip - yeni yeni - Kral Tv'de dönmeye basladi...Ancak ben sarkiyi bir kac gün öncesinden -klip dönmeden - dinlemistim...Radyodan ...
    Ve iyi ki albüme koymamis Tarkan...Ne öp kadar iyi,ne sen coktan gitmissin kadar efe...
    Ne berbat,ne iyi bir sarki...vasat'in tam da duraginda kalmis..
    Erkan adini ilk kez duydugum bi sanatci oldu...
    Sarkiyi katletmese de,efe tarzda - efe ; Cok kaliteli degil ancak sarkiya ne denir ona - renk katmak - olmasa da 10 üzerinden 4 verilebilecek sarki...
    İyi ki de olmadi...
    Sezen...Ah sezen ah...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tüm Şarkılar Ezberinde edudum is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    14
    iyi şarkıymış,erkan güleryüzde güzel okumuş,lakin bu şarkıyı tarkan okumuş olsaydı nerde nasıl büküm yapacağını,nerde sesi fırlatacağını çok iyi bildiğinden ayrıca düzenlemeyi de ozan çolakoğlu yapacağından ,çok iyi bir parça olabilirmiş tarkan için,eminim yaylıları çok kullanırlardı,lakin nasip ,kısmet kader ve seçimler,,, tarkan paşamız istememiştir,esmiştir gene aklına,olmuştur yine bir şeylerş...eee hala albümün 2.bölümünü beklemeli mi bilemedim ;)