tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 72 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde wengin is on a distinguished road wengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20

dikkat Şimdi Ankara Konserinde Olmak

yarım saat önce başlamış olan, kaçırmış olanların buradan "yazıklar olsun" dediğim olaydır. (Ben de bu söze maruz kalıyorum):36_1_25:
    Kendim canlı olarak cepten bağlandığım. ısrarla; kaçıranların kafalarını duvarlara vurması gereken konser olucak bu. Dİkkat bilinç kaybı olabilir...:36_1_42: Halk konseri olarak ilginç estanteler yakalanabilir.
    o konser ambiansının koklanması için neler vermezdim. sadece zaman darlığından dolayı gitmeyip akabinde kafamı duvarlara, götümüyse taşlara vurduğum konser oldu.

Konsere giden arkadaşlardan yorumlarını bekliyoruz..

Konserde En Önde b_a_S_k is on a distinguished road b_a_S_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    abi walla.. konser felan dusununce moralim bosuluyo
    oturdum isledim mis gibi portekiz-ingiltere macimi
    aglattik bebeleri sefaaaam olsunnn neseme dicek yokk
    brezilyada bu gece cosssun oteki kerizlere misil misil uyuycam:36_1_20:

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Ben de gidemedim Ankara konserine. Bu sene büyük ihtimal Antalya ve İstanbul konserlerinede gidemicem. :36_1_44:

Keşke Adana veya Mersin'de konser verse. :36_1_41:

Şu anda zıp zıp zıplıyorlar. Konsere giden arkadaşlar inşallah iyi eğlenirler. Anılarını, konser fotolarını ve videolarını merakla bekliyorum.:36_3_12:

Metamorfoz slow is on a distinguished road slow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yaa gerçekten ebru keşke dedigin gibi adanada yada mersinde bi konser werse ne ii olur yaa

Dudu Dilli serkan is on a distinguished road serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Arkadaşlar Ankara konserindeydim...tarkan halen şarkı söylüyor şu anda..

az önce eve geldim hemen izlenimlerimi aktarmak istiyorum...kendi görüş açımdan...

saat 9:30 gibi ordaydım. forum üyesi arkadaşlar bizden biraz önce gelmişlerdi..saat 6 da istanbuldan gelenler...saat 7 de izmirden gelenler...ilk başlarda hava sıcaklığı dışında herşey güzeldi...ki şu an ensem ve kollarım yanık durumda ...

konserde kontrol panelinin kuruluşu provalar basın yerleri vs...rahat rahat çalışılması için belli bi alan bırakılmıştı..her konserde olduğu gibi...ancak böyle bir konserde ilk defa görev yapanlar...içeri kimsenin alınmayacağını orada özel insanların protokolün oturacağı söylendi.ancak tabiki onlar tribünde izleyecekti...ve bu iddia çok saçmaydı..yoksa oraya sabahtan gitmenin bi manası yoktu..ki hiçbir konserde olmamış olan bu uygulamaya tarkan asla izin vermezdi

ki öyle bişey olmadıda...söylentiler fostu yani...

saat 4 gibi...halk konserine beklediğimiz kesimin insanları yavaş yavaş gelmeye başladılar...ve çirkef çirkef sıranın yanında kümelenip "nası olsa içeri alınmayacak burdan izlenecekmiş" dediler...karşılıklı küfürler kavga hır gür...gittik o gurubun başını çeken teyze ve kızıyla konuştuk sakin sakin.ki benimle birlikte konuşan yanılmıyorsam forumdan serkoydu..ama hiç emin değilim ..o bağırışmalardan sonra bu sakin konuşma çirkef şahsiyetleri aklı başında duruma getirir ve biraz saygı sahibi yapar gibi oldu..hatta içlerinden bize hak verenler oldu..ama tabi insan çirkef olunca...siz geçin biz sizin arkanızdan giricez niye sorun ediyosunuz diyip sıraya kaynamaya devam ettiler...içeri alındık...6 7 8 sularında bedava otobüslerden gelenlerin doldurmasıyla...konser konser olmaktan çıktı...amigo eşliğinde taraftarlık yapanlar...normalde konsere 2 milyon dahi vermeyecek ve amacı kız olan insanların dolması...

tam bir sinir harbi..

bu bahsettiğim teyzeden bazı inciler sunmak istiyorum...

1- istanbuldan niye geliyosun evladım sen...izmirden niye geliyosunuz ankara konseri bu önce ben girecem benim hakkım
    2- vay vay türk gençliği ne haline gelmiş...
    3- sarfettiği çeşit çeşit küfürler..vs

gerçekten utanmaya sahip olmayan gördüğüm ender insanlardandı..kızıyla birlikte.
    trajikomik o kadar şey olduki konser öncesi aklıma geldikçe paylaşmaya çalışıcam...

ön grup olarak istanbuldan gelen kolpa grubu çıktı...malum halkımız gitar çalan yakışıklı erkeklere fazla tahammul edemediklerinden su şişeleri atmaya başladılar...her şarkıları bittiğinde tarkan diye bağırdılar..grubuda tebrik etmek istiyorum soğukkanlılıklarını istiflerini hiç bozmadılar...tarkan birazdan burda olucak diyerek..sürekli seyirciye teşekkür ederek dinledikleri için (!) gerçekten çok profesyonellerdi.

bu sırada izdiham yavaş yavaş gelişmeye başladı...malum insanlar arkadan yüklenmeye başladılar arada kalanlar çığlık çığlığa hastayım çıkarın demeye başladılar...yaklaşık 10 15 kişi çıkarttık biz ön tel örgülerden gerisini siz düşünün. (hatta birisini çıkarmak istemeyince görevliler, adam askeri kimlik kartını gösterdi) kaybolan çocuklar...yine grup grup kavgalar...

tarkanın çıkmasıyla mesele doruk noktasına ulaştı hastane kanadı gibi..teker teker fenalaşanlar ön taraftan yollanmaya başladılar...

ve derken..tarkanında kafasına bi su şişesi...tarkan alnına dokundu alana sabit bi şekilde baktıktan sonra yapmayın lütfen der gibi bi bakış attı ve adamın tüm moral kaçtı...sonra yapmayın ankaralılar vs dediysede hiçbişey değişmedi...

dinleyebildiğim şarkılar sırasıyla..

start the fire
    hüp
    yandım
    mine

kış güneşi (bu şarkı esnasında bayan arkadaşlarım yanımda olduğu için ve arkadaki grup durumu azıtmış olduğundan çıktık..kendim geldiğimede...arkadaşlarımı getirdiğimede pişman oldum..eminim tarkanda çok üzüldü...gittiğim en kötü tarkan konseriydi..sahnede tek iyi olan tarkandı. forumdan bi arkadaşın bayıldığını görür gibi oldum..ama gerçekten hiç emin değilim)

bütün bunların yabancı konukların önünde gerçekleşmesi ayrıca kötü

kısacası...tarkandan yürekten bi isteğim var...böyle bişey yapmasın bidaha...tarkan halk konseriyle düştü düşmedi meselesi değil bu...gerçekten insan pişman oluyor...

konser cinsel tacize dönüştü...

aslına bakarsanız..çarşambanın gelişi...neyse...
    herkese sevgiler.
    Konu serkan tarafından (02-07-06 Saat 00:45 ) değiştirilmiştir.
    Kaliteden Ödün Vermeden... Zirvede!

Konserde En Önde tara is on a distinguished road tara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    arkadaslar ben sizin gibi keske filan da diyemiyorum
    sadece konser zamanlarini dinliye biliyorum sadece bu siz allahiniza sukr edin ki turkiyede siniz bir gun sizin sehre gelir tarkan elbete ama ben.........
    O KADAR ICIME DALMISSIN KI,HER ANI SENINLE YASAMAMAK EL DE DEGIL
    BENDEN BI PARCASIN AMA DISIMDA
    COK ZOR

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    :36_1_44: Çok üzücü.

Zaten zor günler bunlar. Güzel giden hınca hınç dolan ve muhteşem geçen konserlerin arkasından bu konser hiç iyi olmadı.

Gazeteciler inşallah Tarkan'a çok yüklenmezler.

Konserde En Önde wengin is on a distinguished road wengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Paylaşımın için teşekkürler serkan. Halk konserini gerçekleştirdi ankara. Beklenenden fazlası olamazdı zaten. Konser kültürümüz gelişmemiş bizim. İbrahim tatlıses dinleyen adamlar ne anlar konserden. :36_1_10:

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    aglasammi gulsemmi sasirdim
    ama ben en iisi aaliim:36_1_44: