tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu

Konu: turne????

Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

dikkat turne????

her harbiye konseri sırasında olduğu gibi twitterdan konser twitlerini okuyordum..ilk defa konserle ilgili olumsuz yorumlr okudum bu gece..
    ''sesi çok yorgun geliyor ya'' ''kıyafetleri kötü bu sefer'' ''uyan şarkısından sonra uzun ince bi yoldayım okunur mu tarkanım ya'' ''tarkan konserinde eğlenemeyeceğim aklıma gelmezdi'' ''u2 den sonra tarkan gitmiyomuşş'' gibilerinden memnuniyetsiz yorumlar var..
    bu yorumların sebepleri şudur:duyarsızlaşma,alışkanlık,abartılmışlık,doymu şluk..

tarkan çok büyük bi hata yaptı bence..
    tamam harbiye hala dolup taşıyor ama bence harbiye olayını abarttı tarkan..
    yanlış saymış olabilirim ama 8.konser bu gece..

herkes istanbula gidemiyor o güzelim showlarını izleme şansına sahip değil..(bunlardan biri benim..sadece biri..)
    ''kendi şehrime gelmeside önemli değil yakınından geçsin yeter oraya giderim'' diyor insanlar..ama hala istanbul..

bence artık istanbul üzerine oynamayı bırakıp(biraz kendini dinlendirip) doğru düzgün bi turneye çıkması lazım..
    TARKAAAAAAANNNNNNNNNNNN!!!!

Sıkı Takipçi trkntrkn89 will become famous soon enough trkntrkn89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    stadyum konseri verse doldururdu hemde coşku tavan olurdu...ama bu harbiye konserleri tarkana çok para kazandırdı konser başı 1.2 trilyon para geliyormuş bunun büyük bi kısmıda tarkanın yani bu olayın bide ekonomik tarafı var yani biraz duygusal ama bu yılda dolaşır türkiyeyi sen merak etme...

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    7 tane harbiye koneri yapacagina mesela stadyum konseri daha iyi olurdu..heem daha gölkemli daha iyi bir show hazirlanirdii hemde insanlarda cook bambaska bir duygu birakirdi

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    Öyle 8 konser vereceğine 1 tane stadyum konseri verseydi cümleleri aristo mantığı..bence saçma bi düşünce... zaten Tarkan turne yapsaydı sesi yine yorgun gelecekti.. her giden eğlenecek diye birşey yok .. Genele bakmak lazım..ben çok eğlenmiştim..
    Eminim ki Tarkan da Turne yapmayı çok istedi ama olmadı galiba.. hem çok fazla talep hem de Turne olmadığı için 8 kez İstanbul'da konser verdi..
    bi kez daha söylüyorum Tarkan İstanbul'da yaptığı her konserde başka şehirdeki konserini iptal etmiyor. Öyle kolay değil bu tarz organizasyonlar bir de Tarkan'sa konu daha detay ister.

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    katiliyorum sana arkadasim bu yil baskent ankara ve antalyaya gitmemis olmasi buyuk bir hata. stadyum konserleri vermeli. harbiyede takili kaldi.
    TARKANI TARKANDA YAŞAMAK (Berru)

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    27 ağustos ve 4eylül konserlerine gittim
    Açıksasi sesinde yorgunluk falan yoktu
    Gayette hareketliydi..ki danslarida cok iyiydi
    İşin ucunda art niyet veya önyargi varsa bilemem
    Ki insan eğlenme isteğiyle gitmiyorsa istediği kadar iyi performans olsun farketmez
    Birde bizde şu yabanci şarkıcılari abartma olayi vardir ya
    Artık buna son verebilsek cok güzel olacak

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Harbiye'de çok konser vermesinin sebebi hem ekonomikti,hem de yaz sezonunun nerdeyse bitmiş olmasıydı bence.Bu sene Türkiye turnesi yok zaten, Ebru abla da söylemişti. 2011 yazını bekliyoruz turne için. Harbiye'ye bu gece gidenlerin sıkıldıklarını düşünmüyorum , Tarkan art arda 10 gece konser verse, ben gidebilsem 10'una da giderim. İstanbul'dakiler sıkılmamışlardır ama doymuşlardır belki.. Tarkan'ın pek yorgun olduğunu da zannetmiyorum çünkü yoğun konserlere alışkın o. Sahnede canlı performansının nasıl iyi olduğunu da biliyoruz hepimiz..
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Yasaklı smh is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    gazetelerde çıkmıştı turnesi eğer doğruysa bu ay orta dogu ekimde avrupa kasımda türkiye aralıkta amerikayı kapsayan bı turnesı var dıye bılıyorm

Vip Üye nedjohnlansen has a spectacular aura about nedjohnlansen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    tarkan'ın bir sponsoru yok. tarkan turnelerin istisnasız her birini sponsorlarla gerçekleştirdi. pepsi vardı, vazgeçtiler. turnenin olmayışının büyük nedeni de budur bence. ayrıca u2'dan sonra tarkan'ın kesmemesi doğal. müzikal açıdan değil belki ama sahne açısından neredeyse dünyanın en iyi sahnesini görüp de sonra harbiye'de standartın az üstünde bir sahne görmek insanların algısını bozar. bu aynen 37 ekran televizyonu belli bir süre izledikten sonra 108 ekranın inanılmaz büyük gelmesi, insanın ona alışınca da 37 ekranı çok çok küçük görmesi gibi. garip bir örnek ama ben gözlemlediğim için yazdım.
    Ve beni karanlıklar sarar,
    Kendimi ararken çıkmazında bilmecemin.
    Ay bile bulutlardan düşer,
    Bağrımı deşerken melekleri, her gecenin.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    ben konserlerin hic birine gitmedim...ama gidenlerden(forumdaki arkadaslardan - en azindan öyle söyleyim)hic birinde ''u2 dan sonra Tarkan gitmiyormus'',''uyandan sonra uzun ince bir yoldayim oldu mu'',''bu günki kiyafeti kötü''diye bi sey duymadim...
    sponsor...?evet,bi sponsor sartti...güzel bi turne icin...ama malum olaylardan sonra,Tarkan'in sponsor isi askiya aldi,istese bulurdu,belki albümünü bekletmek istemedi...öyle de bakinabilir...zaten hayranlari 3 yil beklemisti...
    Büyük turneler yerine,İstanbul konserini 2 kere yapabiirdi...Dev,stadyum konserleri...50 - 100 bin kisilik stadyum konserleri yakisir Tarkan'a....10 konseri Olsa,harbiye'de,10 çarpı 6 dan 60 bin seyirci yapıyor...oysa orada 2 konserle 60 bini ikiye katlayabilrdi...
    kismet...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!