tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu
    Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

dikkat Hayırlı Ramazanlar

Arkadaşlar herkese Hayırlı Ramazanlar diliyorum
    tarkanım aybenizim

Dudu Dilli garez is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    Eyvallah Kardeşim..Tüm İslam aleminde Ramazan ayı hayırlara vesile olur İnşallah..

Metamorfoz Zara is on a distinguished road Zara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Tüm Islam aleminin Mübarek Ramazan bayrami kutlu olsun!

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    tüm tarkancoll ailesinin...tüm türkiyenin..tüm müslüman aleminin ramazanini kutlarim:D

Sıkı Takipçi ozgem__ is on a distinguished road ozgem__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    hepimizin ramazanı mübarek olsun hayırlı ramazanlar..

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Hayırlı Ramazanlar arkadaşlar
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Ilk once tum turk alemine ve musluman kardeslerimize bol berektli, guzel sofrali ramazanlar diliyorum!Tanri oruc tutanlarin gunahlarini bagislansin diyorum!
    Aslinda oruc tutma adeti sagligimiz el verdigi surece dini anlaminin(Tanri karsisindaki gorev oarak) yani sira insanin kendisine de hayir getiren bir adettir..Ramazan ayi bir nevi yil(llar) icinde olarak yaptigimiz gunahlardan menevi arinma, hem de fiziksel olarak organizmin arinmasi, temizlenmesi ayidir..Vucut kendini kontrol etme, iyilestirme sisteminie hakimdir. (Pol Breq , Herbert Shelton, Katsudzo Nishi teorilerini bir cogununz biliyorsunuz)Dogru yapildiginda bu sistem mideden (hazmdan) kazandigi enerjiyi baska organlarin iyilesmesine, bazi sorunlarin giderilmesine harciyor.
    Bundan ziyade oruc tutma adetinin baska bir ozelligi de insan psikolojisini dayanismaya, tolerantliga yonlendiriyor..Ben mesela 26 yasindan bu yana oruc tutuyorum..(Insallah bi yil ve gucum yettigi surece her yil tutmak istiyorum..)Insan oruc tutunca daha bir anliyor acligin anlamini..Bir nevi kendi karnini doyuruken komsunu da dusun felsefesi hakim bu maksada..Oruc tutmadan da komsusunun, esinin dostunun haline yanan bir suru insan vardir, ama kendimden biliyorum ki, oruc tutunca bu daha verimli, bambaska bir hal aliyor.. Imkani olan her kese,sagliginiz ve yasam kosullariniz el verdigi surece oruc tutmayi tavsiye ediyorum... ('nineniz olarak tabii ki :)
    Tanri iyi niyetle yapilmis dileklerinizi kabul etsin!Oruc tutanlara gucli irade ve bol enerji diliyorum!Bu yil kovurucu sicaklarda ve surenin uzun olmasindan dolayi insallah zorlanmayiz.. Kolay gelsin!
    Son cumlem olarak en onmeli niyetimi dile getiriyorum, arkadaslar sizler de katilin:Yuce Tanridan dunyadaki esasen de Afrikadki cocuklar ac kalmasin ve kimse ama kimse bos sofraya oturmasin diye dilek diliyorum!Amin!Cumlemize hayirli Ramazanlar!

Sıkı Takipçi leyla has a spectacular aura about leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    herkese hayirli remezanlar.iranda remezan yarin basliyor bugun oruc degiliz

Tarkancı Miya is on a distinguished road Miya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

kalp

Tüm Tarkancoll ailesinin ve tüm Müslüman aleminin ramazanını kutlarım
    Mevlam şimdiden oruçlarınızı kabul etsin inşaAllah

Tarkan Koleksiyoncusu jetaime is a glorious beacon of light jetaime is a glorious beacon of light jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Hepimizi ramazini mubarrek olsun