tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 57 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı DaLy has a spectacular aura about DaLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Albümde beğendiğim öp,usta-çırak gibi şarkılara klip çekilmeyeceğini tahmin ettiğim için ve büyük ihtimalle ilk klibin Adımı kalbine yaz'a çekileceğini düşündüğüm için klibin hep Ozinga versiyona çekilmesini istiyodum..Kaldı ki eğer haber doğruysa çok isabetli bi seçim olmuş çünkü normal versiyon fazla alaturka...
    Uçmasam da göklere
    Bir kuş olsam pencerede
    Perdeyi kapatsan da
    Ben seninle

Bir ses buldum isminde
    Bir renk buldum yüzünde
    Bu bir zaman denizi
    Biz nereye

Dudu Dilli garez is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    arkadaşlar en iyisini yapıyor Megstar..çünkü Ramazan ayı içerindeyiz artık...Öp ve Acımayacak gibi şarkılara klip çekilemez.. Çok akıllı bir tercih Adımı Kalbine Yaz..Ozinga Remix her kesime hitap ediyor..

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Doğru seçim yapmış. Öp ve Acımayacak'ın Ramazandan sonraya kalması mantıklı
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Sıkı Takipçi leyla has a spectacular aura about leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bence de iyi bi tercih
    number1 tv adimi kalbine yaz remixi yayinliyor,eski kliplerinden bir klip duzenlemisler

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben klibi bayramda bekliyordum ramazanda klip çekmesi ilginç ama şarkı seçimi çok doğru madem ramazanda çekecek bari orjinaline çekseydi daha uygun olurdu...
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    güzel secim sevindim...en akilda kalici sarki o..ve tüm türk halkina sevdirecektir kendini..mesela öp sarkisini herkes sevmezdi

Dudu Dilli schumaer is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    14
    referandum yaklaşıyo o yüzden albümdeki en iyi şarkı olan öpü daha sonra kullanması daha mantıklı olcak,aky çok doğru bir tercih ramazanda bile dinlenebilir,sözleri çok sıcak,klip sırası olarak şöyle bir tahminim var,bayrama doğru aky,sonbahar sonu işim olmaz,çetin kış mevsiminde kayıp,ilkbaharda öp,yaz ortası acımayacak,önümüzdeki sonbahar slow şarkıların ağırlıkta olduğu bir albüm daha hemen sıcağı sıcağına ( tarkan bu yazdıklarımı okuyosundur inş :))

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ins bol dans ettigi eski klipleri gibi olur..vee tabi ins metin arolat ceker...

Dudu Dilli disiseytan is on a distinguished road disiseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Baştan beri çogu yerde adını kalbime yazın remix haline klip çekilecegi söleniyordu zaten şaşırtıcı bi durum deil ama dinledikçe bni en çok coşturan havaya sokan şarkı acımıycak umarım arada kaynayıp gitmez ve ramazan sonrasında en azından yaz bitiminde bu şarkıya süper enerjik kıvrak ve kışkırtıcı bi klip gelir Tarkanın cilveli seksi hallerini çok özledik valaaa kndisine duyrulur:P

Metamorfoz Buzlukahve will become famous soon enough Buzlukahve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    bence çok doğru bi tercih albümdeki tek öne çıkan parça bu bütün arabalarda yazlık yerlerde acımıycak öp değil ADIMI KALBİNE YAZ remix çalıyo çünküüüüü